21 Haziran 2024 Cuma
Ana SayfaKadınCilt BakımıZdrave krem içinde domuz yağı var mı, içeriği nedir?

Zdrave krem içinde domuz yağı var mı, içeriği nedir?

Her Bulgaristan göçmeninin evinde yer alan Zdrave krem, tahriş olan hassas ciltler için tasarlanmış bir kremdir. Cildi yatıştıran ve yumuşatan Zdrave krem, Anti – enflamatuar içeriği ile kurutma etkisi yaratır. Kısa süre içerisinde etkisini gösteren Zdrave krem, iltihaplanan ve hasar gören cildi tedavi eder. Peki, Zdrave krem içeriği nasıldır? Zdrave krem ne işe yarar? Zdrave krem nasıl kullanılır? Zdrave krem ile ilgili tüm merak edilenlere gelin birlikte bakalım.

İçerikleri

Sivilce izleri, yara ve uçuk gibi cilt sorunlarında tercih edilen Zdrave krem, son dönemlerde en çok konuşulan cilt bakım ürünlerinden biri olmuştur. Etkilerini duyanların gözlerini kamaştıran bu kreme, Mavi Mıcır kremi de denir. Yoğun nemlendirici bir etkiye sahip olan Zdrave kremin besleyici özelliği de vardır. Zdrave kremin bilmediğiniz faydalarını öğrendikten sonra bu kremden vazgeçemeyeceksiniz.

Zdrave Krem Nedir?

Balkanlar’da bulunan Bulgaristan’ın en popüler cilt bakım ürünlerinden biri olan Zdrave krem nedir arama motorunda araştırılan önemli bir sorudur. Sosyal medya kullanıcılarının gözdesi haline gelen Zdrave kremi birçok sosyal medya femomeninin reklam ürünleri arasında görebilirsiniz. Şimdilerde hem Trakya hem de çevre illerde yaşayan kadınların en çok kullandığı ürün olan Zdrave krem, zamanla tüm Türkiye’de kullanılmaya başlanacaktır.

İçeriğinde doğal özler bulunan Zdrave krem gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Cildi gençleştirme etkisi olan Zdrave krem sayesinde cildiniz dış etkenlere karşı korunur hale gelecektir. Yapılan araştırmalar sonucunda Zdrave kremin sivilce ve akne iltihaplarını kuruttuğu belirlenmiştir. Bu faydası ise yoğun çinko barındırmasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?
Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Zdrave Krem Ne İşe Yarar?

Cilt tahrişleri üzerinde etkisi kanıtlanmış olan Zdrave krem ne işe yarar sorusuna birçok farklı cevap verilebilir. Bir Bulgar kremi olan Zdrave krem, özellikle yağlı cilt tipine sahip olan kişiler için önerilmektedir. Zdrave kremin genel olarak faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Sivilce ve akne iltihaplarının yayılmasını önler.
 • Çatlak tedavisinde etkilidir.
 • Sivilce tedavisinde etkilidir.
 • Uçuk tedavisinde kullanılır.
 • Güneş yanığına iyi gelir.
 • Balık pulu hastalığına iyi gelir.
 • Yağlı cilt tiplerinde sebum artışını kontrol eder.
 • Ciltte oluşan sivilcelerin iyileşme süresini azaltıyor.
 • Ayak çatlakları ve deri çatlaklarına iyi gelir.
 • Selülitlerin toparlanmasına yardımcı olur.
 • Ağda sonrasında ciltte oluşan tahrişe iyi gelir.
 • Böcek sokması ile oluşan ağrıyı ve acıyı azaltır.

Zdrave Krem İçeriğinde Ne Var?

Bütün ilaçların içeriği merak edilmektedir. Zdrave kremin etkilerini duyan kişiler de, Zdrave krem içeriğinde ne var araştırmaktadır. Zdrave kremin etken maddesi çinkodur. Paraben içermeyen Zdrave kremin içeriğinde bulunan bir diğer madde, arılar tarafından üretilmekte olan doğal balmumudur. Zdrave kremin içeriğinde zararlı herhangi bir madde yoktur.

Zdrave Krem İçinde Domuz Yağı Var Mı?
Zdrave Krem İçinde Domuz Yağı Var Mı?

Zdrave Krem İçinde Domuz Yağı Var Mı?

Bulgaristan’da üretildiği için birçok kişinin aklına Zdrave krem içinde domuz yağı var mı sorusu gelmektedir. Dinimize göre domuz yağı kullanımı yasaktır. Zdrave krem içerisinde kesinlikle domuz yağı yoktur. Kremi gönlünüz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Zdrave Krem Hamilelikte Kullanılır Mı?

Cilt onarımı ve tedavisi konusunda çok etkili olan Zdrave krem, içeriği temiz bir kremdir. Bu nedenle hamilelik döneminde kullanılmaktadır. Ancak her hamilelik dönemi aynı değildir. Hamilelerin doktoruna danışarak kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Zdrave Krem Cilt Lekelerine İyi Gelir Mi?

İçeriğinde çinko olan Zdrave kremin sivilce izlerine ve cilt lekelerine iyi geldiği belirtilmektedir. Çinkonun onarıcı etkisi sayesinde cildi en kısa sürede onaran Zdrave kremi cilt lekeleri için düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Zdrave Krem Güneş Lekelerine İyi Gelir Mi?

Zdrave krem ile ilgili Zdrave krem güneş lekelerine iyi gelir mi sorusunun yanıtı çok fazla merak edilmektedir. Paraben içermeyen Zdrave krem güneş lekelerine iyi gelmektedir. Kremi önerildiği şekilde düzenli olarak kullandığınız zaman güneş lekelerinin azaldığını göreceksiniz.

Zdrave Krem Koltuk Altı Kararmalarına İyi Gelir Mi?

Özellikle kadınların çok hassas olduğu koltuk altı bölgesi yanlış epilasyon işlemi veya jilet kullanımı nedeni ile kararmaktadır. Kötü bir görünüme neden olan koltuk altı kararması için Zdrave krem kullanan kişi sayısı az değildir. Koltuk altı kararması zor geçen bir durumdur. Bu nedenle sabırlı olmak gerekmektedir.

Zdrave Krem Güneş Yanığına İyi Gelir Mi?

İçeriği temiz olan Zdrave krem, birçok cilt sorunu için kullanılmaktadır. Sivilceler, cilt lekeleri ve selülit gibi cilt sorunları yanında Zdrave krem güneş yanığına da iyi gelmektedir. Yanık nedeniyle ciltte oluşan kızarıklığı geçirerek acı hissini hafifletmektedir.

Zdrave Krem Çatlaklara İyi Gelir Mi?

Çok yönlü bir ürün olan Zdrave krem, aklınıza gelebilecek birçok cilt sorununda kullanılmaktadır. Zdrave krem ayakta meydana gelen çatlaklara iyi gelmektedir. Bununla beraber deri çatlaklarına da sürülebilir.

Zdrave Krem Sivilceye, Sivilce İzlerine İyi Gelir Mi?
Zdrave Krem Sivilceye, Sivilce İzlerine İyi Gelir Mi?

Zdrave Krem Sivilceye, Sivilce İzlerine İyi Gelir Mi?

Birçok kişinin sorunu olan sivilceler ve sivilce izleri zor geçen bir cilt sorunudur. Her derde deva olarak anılan Zdrave krem sivilceye, sivilce izlerine iyi gelir mi araştırılmaktadır. İçeriğinde bulunan çinkonun etkisi ile sivilce içerisindeki iltihabı kurutan Zdrave krem, oluşan sivilcenin çok hızlı geçmesine yardımcı olur. Ayrıca sivilce oluşumunu da engeller. Bununla kalmayan Zdrave krem, sivilce izlerini de azaltır.

Zdrave Krem Uçuğa İyi Gelir Mi?

Bazen stres bazen de korku ile ortaya çıkan uçuk, kişinin görüntüsünü olumsuz etkilediği gibi can yakıcı da olmaktadır. Zdrave kremi uçuk tedavisinde kullanabilirsiniz. Zdrave krem uçuğun kısa sürede yok olmasına yardımcı olmaktadır.

Zdrave Krem Egzama İçin Kullanılır Mı?

Mucizevi bir krem olan Zdrave kremin egzama sorununa iyi geldiği araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Düzenli olarak kullandığınız zaman Zdrave kremin içerisinde bulunan çinko, egzamanın azalarak yok olmasını sağlamaktadır.

Zdrave Krem Genital Bölgede Kullanılır Mı?

Genital bölge çok hassas bir bölgedir. Bu nedenle genital bölgede kullanılacak kremlere çok dikkat edilmelidir. Zdrave krem genital bölgede kullanılır mı sorusuna evet yanıtı vererek içinizi rahatlatmak istiyoruz. Genital bölgenizde oluşan kızarıklık, kaşıntı ve tahriş için Zdrave kremi kullanabilirsiniz.

Zdrave Krem Göz Altı Morlukları İçin Kullanılır Mı?

Zdrave kremin göz altı morluklarına iyi geldiğine dair bir araştırma ve bilgi yoktur. Bu nedenle Zdrave kremi göz altında kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilmektedir.

Zdrave Krem Bebeklerde Pişik İçin Kullanılır Mı?

Bebeklerde çok sık karşılaşılan sorunların başında pişik gelmektedir. Bebeklerin canının yanmasına neden olan pişik için Zdrave bebe kremini kullanabilirsiniz. Bebeklere özel olarak tasarlanan Zdrave bebe kreminin etkisini kısa süre içerisinde göreceksiniz.

Zdrave Krem Cilt Beyazlatır Mı?

Son dönemlerin en çok konuşulan kremlerinden olan Zdrave krem cilt beyazlatır mı merak edilmektedir. Zdrave kremin cilt beyazlatma etkisi vardır. Ancak bunun için sabırlı olmak gerekmektedir.

Zdrave Krem Yüze Sürülür Mü?
Zdrave Krem Yüze Sürülür Mü?

Zdrave Krem Yüze Sürülür Mü?

Zdrave krem yüze sürülebilen bir kremdir. İçeriği temiz olan kremi yüzünüzde oluşan cilt sorunları için kullanabilirsiniz.

Zdrave Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Her krem vajina bölgesine sürülmemelidir. Hassas bölgelerden biri olan vajina bölgesi için herhangi bir kremi kullanmadan önce doktorunuza danışmanız daha doğrudur. Temiz bir içeriğe sahip olan Zdrave kremi vajinal bölgede az miktarda kullanabilirsiniz.

Zdrave Krem Yan Etkileri Neler?

Sürekli faydalarından bahsedilen Zdrave krem yan etkileri neler konusunda çok fazla içerik paylaşılmamaktadır. Kremin içeriğindeki etken maddelere karşı alerjisi olan kişilerde alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Ayrıca kremin önerilen dozdan fazla kullanılması da yan etkilere neden olabilmektedir.

Zdrave Krem Nereden Satın Alınır, Eczanede Var Mı?

Zdrave krem Trakya bölgesinde birçok mağazada satılmaktadır. Onun dışında online satış sitelerinde de Zdrave krem satışı yapılmaktadır. Zrdave krem eczanelerde satılmaktadır. Ancak Zdrave kremi her zaman eczanelerde bulamayabilirsiniz.

Zdrave Krem Eczane Fiyatı Kaç Lira?

Zdrave krem fiyatı birçok yerde farklılık gösterse de, ortalama bir fiyata satıldığı görülmektedir. Zdrave kremin eczane fiyatı 42 TL’dir.

Zdrave Krem Kullananların Yorumları Neler?

Zdrave krem kullananların yorumları birçok kişiye yol göstermektedir. Zdrave krem ile ilgili ‘’ Kremi akşam sürün, sabaha sivilceden eser kalmaz. ‘’ yorumlarının yapıldığı görülmektedir. Zdrave krem çok etkili bir kremdir. Bu nedenle kullanıcıların yorumlarının %99’u olumludur.