17 Nisan 2024 Çarşamba
Ana SayfaKadınGöğüs büyütme doğal yöntemleri neler? Vazelin meme büyütür mü?

Göğüs büyütme doğal yöntemleri neler? Vazelin meme büyütür mü?

Göğüs büyütmek için çok sayıda operasyonel alternatif olsa da bu tür alternatiflere başvurmadan evvel etkili göğüs büyütme doğal yöntemleri kesinlikle denenmelidir. Sıkı ve dik göğüslere sahip olmak her kadının idealidir. Ancak bu ideal, bazen hayalden öteye gidemese de negatif olmaya da gerek yoktur. Ayrıca cerrahi operasyonla göğüs büyütmek için bıçak altına yatmadan evvel denenebilecek çok sayıda göğüs büyütme yöntemi olduğu unutulmamalıdır.

İçerikleri

Sıkı ve dik göğüslere sahip olmak her kadının idealidir. Ancak bu ideal, bazen hayalden öteye gidemese de negatif olmaya da gerek yoktur. Ayrıca cerrahi operasyonla göğüs büyütmek için bıçak altına yatmadan evvel denenebilecek çok sayıda göğüs büyütme yöntemi olduğu unutulmamalıdır.

Göğüs büyütme doğal yöntemleri ile ideal göğüs ölçülerine kavuşmak mümkündür. Estetik cerrahi operasyonların çok pahalı olmasının yanı sıra resmi olması nedeniyle de kadınlar, göğüslerini büyütmek için daha fazla bitkisel çözüm yollarına başvurmaktadır. Göğüs büyütme yöntemleri kadınlar tarafından çok ciddiye alınan önemli bir konudur.

İnsanlar sağlıklarına kavuşmak ya da sağlıklarını korumak için doğal çözümlere başvursa da artık estetik problemlerine de doğal yollardan çözüm aramaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı insan vücudu deformasyona uğrayabilmektedir. İnsanlar birbirinden farklı vücut tiplerine sahip olduğundan dolayı minyon tipli bazı kadınların göğüsleri çok daha küçük olabilmektedir. Yine doğum yapan ve emziren kadınların göğüslerinde sarkma problemi ortaya çıkabilmektedir. Göğüslerinin küçük olmasını kendisine dert eden kadınlar ise bitkisel çözüm yollarını deneyerek hayallerindeki göğüs ölçülerine kavuşmak istemektedir. Daha dik ve diri göğüsler için etkili bitkisel çözüm önerilerine haberimizin içeriğinden ulaşılabilir.

Göğüs Büyütme Doğal Yöntemleri Neler?
Göğüs Büyütme Doğal Yöntemleri Neler?

Göğüs Büyütme Doğal Yöntemleri Neler?

Küçük göğüs ölçüleri kadınlar arasında en yaygın problemlerden biridir. Bu problemden yakınan çok sayıda kadın vardır ve göğüs büyütme doğal yöntemleri neler diye araştırma içerisine girerler. Kadınlar, cerrahi operasyonla göğüslerini büyütme hususunda ise aşırı tereddüt ettiği için bitkisel yöntemlere başvurarak göğüslerini büyütmeye çalışan kadın sayısı az değildir. Bu yöntemler yüzde yüz doğal ve etkili olduğu içinde estetik cerrahi operasyona gerek duyulamamaktadır.

Göğüs Büyütme Bitkisel Saraçoğlu

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği kürler ile son senelerde göğüs büyütülmesi çok kolay olduğu için kadınlar, bu kürlere büyük ilgi göstermektedir. Göğüs büyütme doğal yöntemleri için kullanılabilecek bitkilerin başını çeken şerbetçi otu, İbrahim Saraçoğlu tarafından bayanlara tavsiye edilmiştir. Ancak İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen bu kür uygulandığı esnada beslenme programı düzenli olmalıdır. Şerbetçi otu tarif edildiği gibi bire bir uygulanırsa, göğüslerde gözle fark edilir bir büyüme olmaktadır.

Serbetçi Otu Kürü İle Göğüs Büyütme

İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen bu kürün uygulanması için 5-6 gram şerbetçi otunun bir bardak suyun içerisinde kaynatılması ve bu karışımın 1 ay boyunca içilmesi gerekmektedir. Ne var ki bu kür göğüsleri tek başına büyütmeye yeterli olmadığı için bu sürenin sonunda ikinci aşamaya geçilmesi şarttır. İkinci aşamada da göğüslerin büyütülmesi için hayıt tohumu devreye girmektedir. Hayıt tohumu da şerbetçi otu küründe olduğu gibi bir bardak suda kaynatıldıktan sonra tüketilmelidir. İkinci aşamada, ilk aşamadaki gibi bir ay boyunca uygulanmalıdır. Bu iki aylık süreçte sağlıklı ve dengeli beslenmeye çok dikkat edilmesi ile diğer göğüs büyütme doğal yöntemlerini uygulamak bu kürün etkisini artırmaktadır.

Vazelin Meme Büyütür Mü?
Vazelin Meme Büyütür Mü?

Vazelin Meme Büyütür Mü?

Kadınların sadece vücut yapıları değil, göğüslerinin yapıları ve büyüklükleri de birbirinden farklıdır. Ancak bazı kadınların göğüslerinin ölçüleri ideal ölçülerden çok daha küçük olabilmektedir. Göğüsleri çok küçük olan kadınlar ise ideal göğüs ölçülerine kavuşabilmek için göğüs büyütme doğal yöntemlerini araştırmaktadır. Kadınların göğüslerini büyütmek için en fazla denediği kremler arasında vazelinde yer almaktadır. Çok sayıda kadın vazelin kremini kullanarak göğüslerini büyüttüğünü ifade etmektedir. Yine vazelinin kalçaları sıklaştırdığı ve büyüttüğü de ifade edilmektedir. Öyle ki en etkili göğüs büyütme kreminin vazelin olduğunu iddia edenlerin sayısı az değildir.

Yaraların tedavi edilmesinde de antiseptik özelliği olduğu için vazeline çok sık başvurulmaktadır. Kırışıklık kremlerinin başı çektiği birçok kremin ana maddesini de vazelin oluşturmaktadır. Vazelin kreminin göğüslere direkt sürülmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Birçok sağlık problemini etkili bir şekilde tedavi eden vazelin çok uzun senelerdir kozmetik amaçlı da kullanılmaktadır. Ne var ki vazelinle göğüs büyütülebileceğinden günümüzde birçok kadının haberi yoktur. Estetik cerrahi operasyonlara yüksek ücretler ödeyerek göğüs büyütmek yerine, eczanelerden alınabilecek vazelin kremiyle küçük göğüslerden kurtulmak mümkündür.

Göğüsler Doğal Yollarla Nasıl Büyültülür?

Göğüs büyütme doğal yöntemleri neler, göğüsler doğal yollarla nasıl büyütülür sıklıkla araştırılmaktadır. Kadınların göğüs ölçüleri doğuştan küçük olabildiği gibi zamanla deformasyona uğradığı için de küçülebilmekte veya sarkabilmektedir. Göğüslerin büyültülebilmesi için kısa sürede sonuç alınan cerrahi operasyonlar bulunmaktadır. Bir estetisyen uzmanıyla görüştükten sonra bu konuya çözüm üretilebilse de doğal yollarla cerrahi operasyona gerek kalmadan da göğüsler büyültülebilmektedir. Göğüsleri dolgunlaştırmak için doğada etkisi yüksek çok sayıda bitki türü bulunmaktadır. Yine göğüslerin dolgunlaştırılmasında doğal içerikli kremlerden de faydalanılabilir.

Doğal yollarla göğüslerin dolgunlaştırılabilmesi için uzmanlar tarafından önerilerde bulunulmakta ve çeşitli kürler verilmektedir. Fiyatı çok yüksek olan cerrahi operasyonlardansa, maliyeti çok daha düşük ve bıçak altına yatmayı gerektirmeyen bu bitkisel yöntemlerden istifade edilebilir. Göğüslerin nasıl dolgunlaştırılacağı hususu günümüzde çok sayıda kadın tarafından araştırılmaktadır. Bitkisel yöntemler haricinde bazı egzersizler yapılarak da göğüsler daha dolgun hale getirilebilir.

Sporla Göğüs Büyültülür mü?

Göğüs büyütme doğal yöntemleri arasında spor ve egzersiz önemli arz etmektedir. Gençlerdeki yağ dokusunun artırılmasında sporun bir yöntem olmadığı bilinmelidir. Ancak spor yapanlar açısından göğüs büyütme yöntemlerinin daha kolay olduğu söylenebilir. Bunun nedeni ise yapılan egzersizler esnasında göğüslerdeki kasların çalışması ve sıkılaşmasıdır. Bu da sarkan göğüslerin daha dik durmasında oldukça etkilidir. Öyle önemli bir farklılık olmasa da yapılan egzersizler göğüslerin daha dik, sıkı ve dolgun görünmesine yardımcı olmaktadır. Spor yaparak göğüslerini büyütmek isteyenler ise düşük kalorili diyetler uygulamamalıdır.

Bu konuyla ilgili bir diyetisyenden yardım alınarak hazırlayacağı beslenme programına uyulmalıdır. Dikkat edildiği takdirde spor yapan erkeklerin dahi göğüslerinin daha büyük göründüğü fark edilir. Birçok kişiye imkânsız gibi gelse de spor sayesinde daha güzel ve dolgun göğüslere kavuşmak mümkündür.

Bitkisel Yağlar Göğüsleri Büyütür Mü?
Bitkisel Yağlar Göğüsleri Büyütür Mü?

Bitkisel Yağlar Göğüsleri Büyütür Mü?

Göğüs büyütme doğal yöntemleri arasında bitkisel yağlar da kullanılmaktadır. Bitkisel yağların kullanılmasıyla göğüslerin büyütülmesi mümkün olsa da doğru yağın ve uygulama yönteminin bilinmesi gerekmektedir. Bitkisel yağların kullanılmasıyla yapılacak birkaç basit hareketle göğüslere masaj yapılarak göğüsleri büyütmek mümkündür.

Göğüslerin büyümesine yardımcı olan etkili bitkisel yağlarla göğüslerin ger tarafının güzelce yağlanmasının ardından göğsün iç kısmından başlanması suretiyle dışa doğru göğse masaj yapılmalıdır. Ancak bu masajın her bir göğüs için 100 defa yapılması gerekmektedir. Bu masajın ardından yağlı göğüsler birbirlerine yaklaştırılıp uzaklaştırılmalıdır. 2 göğse birden 50’şer defa dairesel hareketler çizilerek masaj yapılması da göğüslerin büyümesinde oldukça etkilidir. Bu masajın daha etkili olması içinde göğüs büyütmede etkisi yüksek olan bitkisel yağlardan istifade edilebilir.

Badem Yağı İle Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme doğal yöntemleri için en etkili bitkisel yağlar arasında badem yağı da bulunmaktadır. Badem yağıyla göğüslere düzenli masaj yapılması kısa süre içerisinde göğüslerin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Tarçın Yağı İle Göğüs Büyütme

Göğüslerin büyümesinde etkili bir diğer bitkisel yağ ise tarçın yağıdır. Daha etkili sonuç alabilmek için tarçın yağıyla badem yağının karıştırılmasında bir sakınca bulunmamaktadır.

Çörek Otu Yağı İle Göğüs Büyütme

Çörek otu yağının da göğüsleri büyütüp büyütmediği merak edilmektedir. Çörek otu yağıyla her gece yatmadan evvel 5 dakika göğüslere masaj yapılırsa, bu uygulamanın göğüsleri büyüttüğü iddia edilse de çörek otu yağının böyle bir etkisi olup olmadığı henüz bilinmemektedir. Ancak bitkisel bir yağ olduğu için denenmesinde bir sakınca yoktur.

Yine ceviz, kuru üzüm, avokado ve günaşırı sütlü çikolata tüketilmesi de göğüs büyütme doğal yöntemleri uygulanırken tüketilmesi ihmal edilmemesi gereken besinlerdir.