Ev yapımı doğal diş macunu ile çürüklere ve diş eti hastalıklarına son!

Kendi diş hekiminiz olun! Bu doğal ev yapımı diş macunu ile çürükleri, diş eti hastalıklarınızı iyileştirebilecek ve dişlerinizi beyazlatabileceksiniz.

Diş lekesi veya renk değişikliği, hem erkekleri hem de kadınları etkileyen yaygın bir kozmetik sorundur. Bu rahatsızlığa neden olan birçok faktör vardır ve en sık görülenleri, sigara alışkanlığı, çay veya kahve gibi koyu renkli içeceklerin içilmesidir, bu da gıda renklerinin diş yüzeylerine emilmesine neden olur. Uygunsuz ağız hijyeni de buna katkıda bulunur.

Diş bakımınız için doğal diş macunu

Diş lekelerini etkili bir şekilde giderebilecek ve dişlerinize beyazlığı geri kazandırabilecek bir dizi diş prosedürü olsa da, bu tedaviler hem maliyetli hem de zaman alıcı olabilir. İşte bu yüzden, probleminize en iyi doğal çözümü, size en az çabayla en iyi gülümsemeyi ve inci beyazı verecek bir önerimiz var. Evde hepimizin sahip olduğu tek bir malzemeye ihtiyacınız var ve birçok insan bunu bin yıldan fazla bir süredir zaten kullanıyor.

Bu baharatın en iyi yanı dişlerinizi beyazlatması ve iltihaplı diş etlerini tedavi edebilmesidir. Bu güçlü karışımı hazırlamak için biraz nane yağı, hindistancevizi yağı ve zerdeçal ihtiyacınız olacak.

Doğal diş macunu nasıl hazırlanır?

İyi bir gülümseme, bir kişide en çekici şeydir. İşte bu yüzden size var olan en güzel gülüşü geri kazandıracak bu harika tarifi öneriyoruz.

Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı
  • 1 çay kaşığı zerdeçal tozu
  • Nane yağı

Hazırlanışı;

Küçük bir kase alın ve Hindistan cevizi yağını zerdeçal ile karıştırın. Sonra nane yağını ekleyin ve pürüzsüz bir macun elde edene kadar karıştırın. Karışım ile dişlerinizi normalde yaptığınız gibi fırçalayın. Bunu her gün yaptığınızda kısa bir süre sonra dişlerinizin beyazladığını ve diş etlerinizin artık iltihaplanmdığını fark edeceksiniz.

Bu diş macununun en iyi yanı, yapımının çok kolay olması ve hassas dişleri olan insanlar için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmasıdır.

Bu harika ve tamamen doğal diş macunu tarifimizi denedikten sonra bir daha asla başka bir hazır diş macunu almayacaksınız. Florür, gliserin, SLS ve diğer güvenli olmayan bileşenleri içeren hazır diş macunlarından uzak durmanız genel vücut sağlığınız açından da son derece önemlidir.

yorum Yap