Doğal Tedavi

90 Yaşındaki Rus Doktordan Göz Hastalıklarını İyileştiren Doğal Kür

Evde herkesin kolaylıkla yapabileceği bu doğal kür ile gözlüklerinize elveda diyeceksiniz.

Miyop hipermetrop, katarakt, tavuk karası, göz tansiyonu, gözde kırma, göz enfeksiyonu, kırmızı göz ve kuru göz, astigmat gibi rahatsızlıklar en sık görülen göz hastalıklarının başında gelir. Göz rahatsızlıklarının tedavisi, kaliteli bir yaşam için mutlaka gerekli olduğundan bu konuda yapılmış çok sayıda araştırma da mevcuttur.

1960 yılında, popüler bir Rus cerrahı olan Vladimir Petrovich Filatov, hastalarına gözlerini iyileştirmek için doğal bir ilaç kullanmalarını tavsiye etti. Bu doğal ilaç, bileşenleri antioksidan ve anti-inflamatuar özellikleri içermektedir. Bunlar görme yeteneğini geliştirmek için çok etkilidir. Bu doğal ilaç aloe vera jeli, ceviz ve baldan yapılır. Aloe vera antioksidan, vitamin ve su açısından çok zengindir. Tüm bunlar göz sağlığı için önemlidir ve sizi göz hastalıklarından korur. Ceviz, vitaminleri ve yağ asitlerini içeren sağlıklı bir meyvedir, bunlar gözlerinizi korumak için son derece etkilidir.

Göz Hastalıklarını İyileştiren Doğal Kür

Filatov’a göre göze iyi gelen besinler ve onlardan hazırlanacak kür şöyle;

Malzemeler;

  • 50 Gr. Aloe vera suyu,
  • 150 Gr. Bal,
  • 250 Gr. Ezilmiş ceviz,
  • 3 Limonun suyu.

Hazırlanışı;

İlk olarak, Aloe vera yapraklarını temizleyin ve suyu sıkmadan önce sivri uçlarını çıkarın. Sonra, tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı, bir çorba kaşığı olacak şekilde günde üç defa tüketin. Tüketmeye başladıktan kısa bir zaman sonra sonuçlarını göreceksiniz.
Bu karışım sadece gözlerinizi iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda tüm bedeninize de etki edecek, genel sağlığa faydalı olacaktır.

Ancak uzmanlar, akut böbrek, tüberküloz, hemoroid gibi rahatsızlık yaşayanların ve hamileliğin son 2-3 ayında olanların bu karışımı tüketmemesini öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu