21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaSağlıkAnne / ÇocukBebekler için hangi şampuan kullanılmalı?

Bebekler için hangi şampuan kullanılmalı?

İçerikleri

Bebeklerin cildi son derece hassas olduğundan temizliği için kullanacağınız malzemeleri titizlikle seçmelisiniz. Özellikle banyo sırasında kullanacağınız bebek şampuanı seçiminin doğal ürünler arasından yapılması büyük bir önem taşır. Bebeğiniz için hangi şampuanı kullanacağınıza karar verirken ürünün içeriğine de göz atmanızda fayda olacaktır. Bu noktada rotanızı deneyimli annelerin seçimine de çevirebilirsiniz.

Tecrübeli anneler bebeklerinin bakımı için Mustela ürünlerini kullanıyor. Yüksek oranda doğal içeriklerle hazırlanmış olan bebek bakım ürünlerini güvenle kullanmak mümkün oluyor. Özellikle Organik Avokado İçeren Yenidoğan Şampuanı, annelerin temel kriterlerini başarıyla karşılayan bir ürün ve bu şampuan yenidoğan bebekler için de kullanıma uygun olmasıyla ön plana çıkıyor.

Bebeklerin her banyosunda rahatlıkla kullanılabilen yenidoğan şampuanı, göz yakmayan özel bir formüle sahip ve bu yönüyle bebeklerin yüzünün, saçlarının temizliğinde de tercih edilebiliyor. Organik avokado içeren özel formülü sayesinde bebeklerin cildini nazikçe temizleyen şampuan bebeklerin cildini koruyor olmasıyla da dikkat çekiyor. Hassas cilt yapısına göre hazırlanmış olan içeriği sayesinde ciltte kuruluk, tahriş, kızarıklık gibi çeşitli sorunların oluşmasını önlüyor.

Bebeklerin doğumundan itibaren kullanılabilen yenidoğan şampuanının en önemli özelliklerinden biri de banyo suyunun kurutucu etkilerini azaltıyor olmasıdır. Bununla birlikte ciltte yağlı bir katman bırakmıyor ve bu yönüyle bebeklerde bir rahatsızlığa neden olmuyor. Kolayca köpüren ve kolayca durulanan yenidoğan şampuanının banyo saatlerini büyük bir keyfe dönüştürdüğünü söyleyebiliriz.

Bu arada Mustela, yenidoğan şampuanını iki farklı gramaj seçeneği halinde sunuyor. Seyahatlerde de yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz 200 ml ve ekonomik bir seçenek olan 500 ml alternatifleri olduğundan ihtiyacınıza uygun gramajı seçebilirsiniz. Bebek bakım ürünlerini büyük bir hassasiyetle formüle eden Mustela’nın diğer bakım ürünü çeşitlerini internet sitesinde detaylıca inceleyebilirsiniz.

Özellikle pişik kremi ihtiyacınızı karşılamadan önce mutlaka Mustela.com.tr adresine uğramanızı öneririz. Siteye tıkladığınızda bebeğinizin tüm bakım ihtiyacını eksiksiz bir şekilde karşılamanızı sağlayacak ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hatta online sipariş ile kısa zamanda adresinize ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin banyosunda güvenle kullanabileceğiniz yenidoğan şampuanı için de şimdi sipariş vermeniz mümkün!