Güzellik Sırları

Kırışıklıkları Yok Eden Maske Tarifi

Kadınların hayatını kabusa çeviren kırışıklık problemine ev yapımı doğal maske.

Yüzünüzde istenmeyen kırışıklık çizgileri ortaya çıktığında onları yok etmek için harika doğal yöntemler bulunmaktadır.

Botox, liftler, kimyasal peelingler vb. gibi yüzdeki kırışıklıkları ve çizgileri ortadan kaldıracak pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin olumsuz etkilerinin dışında, çok pahalıdırlar ve kırışıklık kremlerinin etkisi bir muammadır.

Vücudunuzun kırışıklıkları geliştirmeye yönelik genetik eğilimini hesaba katmadan, her zaman dikkate almanız gereken şeyler;

Düzenli ve dengeli beslenin Cildinizi güneşten koruyun Stresten kaçının Düzenli egzersiz yapın Uyku düzeninize dikkat edin

Ev yapımı maskeleri uygularken, cildin dokusunu yeniden canlandırmaya ve yeniden şekillendirmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Yumurtanın beyazı, cildin esnemesine etki eder, çünkü cildin gerginliğini ve cildin sıkılığını artırmasına yardımcı olur.

Maske tarifi ve uygulanışı:

1. Yumurtanın akını sarısından ayırın. 2. Yüzünüzü çok iyi temizledikten sonra, yumurta akını cildinize iyice yayın. 3. 15 dakika yüzünüze iyice masaj yapın. 4. Daha sonra yüzünüzü bol sıcak su ile durulayın. 5. Bu uygulamayı haftada bir kez tekrarlamalısınız, böylece kırışıklıklar olmadan genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Cildinizdeki kırışıklıkları azaltmak, önlemek ve ortadan kaldırmak için bu tarifi mutlaka uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu