- Sponsorlu Bağlantı -

Bu Noktaya Basın ve Sertleşen Dışkınız Hemen Gelecek

- Sponsorlu Bağlantı -

Bu Noktaya Basın ve Sertleşen Dışkınız Hemen Gelecek!

Her beş kişiden birisi kabızlıktan muzdarip ve kadınlar genellikle erkeklerden daha fazla kabızlıktan etkilenmektedir. Kabızlık ya da tuvalete gitmeme problemi, çoğumuz için ciddi bir sorun olabilir. Bazı insanlar bunu bir normal olarak düşünebilir, ancak gerçekten dikkat gerektiren ciddi bir tıbbi durumdur.

Bu problemi sürekli olarak yaşayan insanlar, muhtemelen, dışkı yumuşatıcıları, daha fazla lif içeren gıdaların tüketimi, dışkılamayı kolaylaştıran pozisyonları, detoks ve temizleyiciler de dahil olmak üzere bir dizi ilaç ve ev ilaçları denemişlerdir ancak çoğu zaman bunların hiçbiri istenen sonuçları vermez. Ancak, size yardımcı olabilecek ve saniyeler içinde sorununuzu çözebilecek yeni bir bilgi sunacağız.

Herhangi bir yan etki olmadan sonuç verecek özel bir teknik hakkında konuşuyoruz. Öncelikle, anüs ve skrotum veya vulva arasındaki küçük bir alanı bulmak için perineyi (Perine, c*nsel bolge ile makat arasındaki yer) bulmanız gerekir, ve o zaman baskı uygulamanız ve bu noktayı kabızlığınızı hafifletmek için masaj yaptırmanız gerekir. Bu teknik çok faydalıdır ve hamile kadınların doğumdan önce bölgeyi rahatlatmaları için faydalı olabilir.

- Sponsorlu Bağlantı -

Bu noktaya düzenli olarak masaj yapmak bağırsakları rahatlatır ve dışkıyı yumuşatır, çıkmayı kolaylaştırır. Birçok kişi tarafından denenerek, bu yöntemin laksatiflerden daha etkili olduğu kanıtlanmıştır ve doktorlar kabızlıktan muzdarip hastalarına tavsiye etmeye başlamışlardır. Bu teknik çok faydalıdır ve hamile kadınların doğumdan önce bölgeyi rahatlatmaları için faydalı olabilir.

Bu Noktaya Basın ve Sertleşen Dışkınız Hemen Gelecek

- Sponsorlu Bağlantı -

loading...
İlgili Haberler

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam