25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaKadınCilt BakımıVaris tedavisinde mucizevi doğal yöntem

Varis tedavisinde mucizevi doğal yöntem

Estetik olarak hoş olmayan görüntüsü ile özellikle kadınların en büyük sorunlarından biri olan varisler için bitkisel çözümle tanışmaya ne dersiniz?

İçerikleri

Eğer akşam saatlerinde artan bacak ağrılarınız ve şişlikleriniz, gece ortaya çıkan kramplarınız varsa, varis tehlikesi ile karşı karşıya olabilirsiniz. Sosyal yaşantıyı büyük ölçüde etkileyen ve acı verici bir rahatsızlık olan varisli damarlar birçok insanın ortak problemi. Ayrıca estetik olarak da kötü bir görüntüye sahip olan bu belirgin damarlar için doğal tedavi yöntemleri bulunmaktadır.

Günümüzde varis sorunu için de çok fazla ilaç üretilmekle beraber yine de çoğu insan doğal tedavi yöntemlerinin daha etkili olduğunu düşünüp yeni çözüm yolları aramaktadır. Deneyeceğiniz bu inanılmaz tarifle siz de varis sorunlarınızı tedavi edebilir ve tekrar ortaya çıkmasına engel olabilirsiniz. Uygulayacağınız doğal tarifin yanında dengeli ve düzenli bir beslenme alışkanlığına kazanmak, taze ve besleyici yiyecekler tüketmek de önemlidir. Ayrıca düzenli egzersiz yapmak ve bu sayede kan dolaşımını hızlandırmak da varis tedavisi konusunda size yardımcı olacaktır.

Malzemeler:

  • 3 Yemek kaşığı Aloe Vera jeli
  • ½ Fincan elma sirkesi
  • 1 Adet rendelenmiş havuç

Hazırlanışı:

Varisli damarlara çözüm için hazırlayacağınız doğal küre başlarken, malzemeleri bir kap içerisinde tamamen eşit dağılana kadar karıştırın. Yaklaşık 20 saniye mikrodalga fırında tuttuktan sonra karışımı soğumaya bırakın.

Kullanılışı:

Vücudunuzdaki varisli damarların olduğu bölgelere yaptığınız bu karışımı sürün ve bir bandaj ile sarın. Bu işlemi yaptıktan sonra yatın ve bacaklarınızı 5 dakika boyunca havaya kaldırın. Yarım saat boyunca bacaklarınızı dinlenmeye bırakın. Varis tedavisi için bu işlemi bir ay boyunca hafta 3 kez tekrarladığınızda göreceğiniz sonuçlar karşısında şaşıracaksınız.

Günümüzde özellikle orta yaşlı, sürekli ayakta kalmak zorunda olan insanlarda ortaya çıkan varis sorunun temel sebebi, kan akışının düzensizliğidir. Kan akışındaki düzensizliği gidermek ve sağlıklı kan dolaşımına sahip olmak, varis sorununun çözümü olacaktır. Elma sirkesi, havuç ve aloe vera jeli de içeriğindeki besin maddeleri sayesinde kan akışınızı düzenlemekte ve size daha sağlıklı bir cilt sunmaktadır.