19 Temmuz 2024 Cuma
Ana SayfaSağlıkDoğal TedaviUyumadan önce alın ve sabah görüşünüzün % 80’ini geri kazanacaksınız!

Uyumadan önce alın ve sabah görüşünüzün % 80’ini geri kazanacaksınız!

Uyumadan önce alın ve sabah görüşünüzün % 80’i geri kazanacaksınız! Gözlüklerinizi bir kenara atacaksınız cildi ve saçları da mükemmel hale getirecek…

İçerikleri

Bu doğal karışım görüşünüzü geliştirecek ve gözler çevresindeki cildi gençleştirecektir. Bu tamamen doğal maddeler, antik zamanlardan beri, örneğin miyop gibi hastalıklarda görme düzeyini arttırmak için kullanılmıştır. Bu tarifi hazırlamak çok kolaydır ve çok ekonomiktir ve görüşünüzü iyileştirmenin yanı sıra cildinizi yumuşak, besleyici ve ipeksi hale getirecektir. Saçlar için mükemmeldir, saç dökülmesine karşı etkili ve saça parlaklık veriyor.

Gözlerinize İyi Gelen Doğal Karışım

Malzemeler:

  • 10 çorba kaşığı organik bal
  • 3 diş sarımsak
  • 4 limon
  • 200 gr. keten tohumu yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

İlk önce sarımsağı soyup parçalayın. Limonları doğrayıp kabuklarını temizleyin (kabuklarını çöpe atabilirsiniz). Doğranmış limonları bir şişeye koyun. Daha sonra sarımsak, bal ve keten tohumu yağını ekleyin. Tüm malzemeleri şişenin içine attıktan sonra, iyice sallayın, tercihen bir tahta kaşık kullanarak karıştırın ve mucize karışımı buzdolabında saklayın. Karışımı gözlerinize koymamalısınız! Sadece içmek için! Her yemekten önce bu harika karışımdan bir çorba kaşığı için!

Keten Tohumu Yağının Faydaları
Keten Tohumu Yağının Faydaları

Keten Tohumu Yağının Faydaları

Omega 3 yağ asitleri göz kuruluğu semptomlarını hafifletmeye yardımcı olurlar. Yüksek kalitede bir keten tohumu yağından günlük olarak 3 – 6 gr alarak göz kuruluğu belirtilerini hafifletmek mümkündür.

Bu şifalı yağ içeriğindeki alfa linolenik asit sayesinde kalp sağlığını korur, kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.

Kalp krizi geçirme riskini azaltır. Omega 3 ve omega 6 yağ asitlerini içerir. Antioksidan etkiye sahiptir. Yaşlanmayı geciktirir.

Sarımsak Balın Yararları
Sarımsak Balın Yararları

Sarımsak ve Balın Yararları

Pek çok hastalığın iyileşmesinde oldukça etkili olan bu karışım sarımsak ve bal ile oluşturulmaktadır. Soğuk algınlığından yüksek tansiyona, iltihap, astım, yorgunluk ve halsizliğe, infertilite ve hatta kansere kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra, kötü kolesterol düzeyini düşürmeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yaramaktadır. Yaşa bağlı olarak veya genetik ve çevresel faktörlerle gözlerin görüş gücü düşüyor. Görme bozuklukları arasında en çok miyop tarzı görme bozukluğu öne çıkıyor. Uzmanlarda bu sorundan doğal yollarla kurtulmanın mümkün olduğunu belirterek bu tarifi veriyor.