21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaSağlıkDoğal TedaviKansere karşı iki basit içeriği bir tedaviye dönüştürdü

Kansere karşı iki basit içeriği bir tedaviye dönüştürdü

Kansere karşı her evde bulunan iki basit besini birleştirip tedaviye dönüştürdü ve hükümet önünü kesti..

İçerikleri

Dr. Johanna Budwig, Nobel Tıp Ödülü’ne altı kez aday gösterildi, yani işini saygıyla ele almalıyız. Kariyerinde (2003’te 95 yaşındayken öldü) Dr. Budwig kanser hastalarının% 90’ını tedavi etti. Yan etkilere neden olmayan toksik olmayan maddeler kullanarak her türlü kanseri kalıcı olarak iyileştirdi. Şaşırtıcı başarısından dolayı Dr. Budwig, ilaç ve nükleer endüstrileri için en büyük düşman oldu. Budwig Protokolü 1950lerin başından beri çalışmaları sansürleniyordu.

Dr. Johanna Budwig diyor ki ;

“Kansere cevabım var, ancak Amerikalı doktorlar dinlemiyor. Buraya gelip metotlarımı gözlemleyip etkilendiler. Daha sonra, eve götürüp çok para kazanabilmeleri için özel bir anlaşma yapmak istiyorlar. Yapmayacağım, bu yüzden her ülkede kara listeye alındım. ‘’

Kanser endüstrisi yalanlara dayalı

Büyük pharma ilaç şirketi yaşayan hastalardan her zaman umutlu, çünkü ölü ve sağlıklı hastalar onlar için karlı değillerdir. Bu nedenle kanser endüstrisinin tedaviyi bulmak gibi hiçbir amacı olmadığını tahmin etmek zor değil. Kanser ilaçları en pahalı ilaçlardır ve onlar için bunun kesin tedavisini üretmek karlı değildir.

Kanser için mucizevi üçlü!

Toksik maddeler, radyasyon ve asidoz, farmasötiklerin ve malnütrisyonun neden olduğu kanserin mucizevi üçlüsüdür. Bir kanser hastasının kanındaki oksijenin yerini karbondioksit gibi atıklar alıyor. Bu oksijen eksikliği tümörlerin oluşumuna neden olur ve hücreler bir şeker fermantasyon sürecinden enerji elde etmek için mutasyon yapmalıdır. Bu, daha fazla asidoz ve hücresel oksijen açlığına neden olur. Sonunda, Süreç, kanser hücrelerinin çoğalmasına ve ölümcül sonuçlanmasına neden olur. Bu bilimsel gerçekler bilim tarafından desteklenmekte ve 1931’de Nobel Ödülü kazanan Dr. Otto Warburg tarafından kanıtlanmıştır.

Oksijen kansere karşı savaşta en önemli silahtır. Budwig Protokolü, oksijen arzını diğer terapilere göre daha iyi ve daha hızlı bir şekilde uyaran, vücudun pH’ını nötr ötesinde ve alkalin bir hale getiren bir süreçtir. Vücut alkalin durumda olduğunda, kan mutasyonu olan kanser hücreleri için ölüm meydana geliyor.

Budwig’in protokolü, keten tohumu yağı ve kuark peynirinden yapılmış bir çözümü kullanıyor. “sağlıklı” (yağsız) diyetlerin aslında büyük bir sorun olduğunu söylüyor. Hücresel oksijen açlığına neden olan zararlı yağ ve gıdaları ortadan kaldırdı ve bunları şifalı gıdalar ve esansiyel yağ asitleri ile değiştirdi. Ayrıca anti-kanser D3 vitamininin doğal bir kaynağı olan güneş ışığının önemini vurguladı.

Budwig Anti-Kanser Protokolü!

Budwig Protokolü iki aşamadan oluşur. İlki, keten tohumundan alınan kuark / süzme peyniri omega-3 yağlarının protein-kükürtünü birleştirir ve tamamen doğaldır. Budwig, vücudun omega-3’ü keten tohumu yağı ile tam olarak istediği miktarda sentezleyeceğini buldu. “Bu yağ asitleri olmadan, oksijen açısından zengin hava verildiğinde bile solunum enzimleri işleyemez ve kişi boğulur. Bu yüksek derecede doymamış yağ asitlerinin bir eksikliği birçok hayati fonksiyonu bozar. Her şeyden önce, kişinin mevcut oksijen arzını azaltır. Hava ve yiyecek olmadan hayatta kalamayız; Ne de bu yağ asitleri olmadan hayatta kalamayız “dedi.

Hastalardan belirtilere bakılmaksızın, protokolü en az 6 ay takip etmeleri önerilir.

Kansere karşı mucizevi karışım tarifi

Malzemeler :

 • 1 fincan doğal kuark peyniri
 • 2 çorba kaşığı keten tohumu yağı
 • 1 çorba kaşığı taze öğütülmüş keten tohumu
 • Orta boy kırmızı biber

Ayrıca, kuark peynirinin homojenize edilmiş süt ile yapılmaması, keten yağı veya keten tohumunun öğütüldükten hemen sonra kullanılması çok önemlidir. İlacın mutlaka ahşap bir kaşıkla karıştırılması gerekir.

Daha sonra, bu ilaç en az günde bir kez ağızdan alınmalıdır. Ayrıca, protokolün ikinci aşamasında diyet için ipuçları:

Diyet!

Sadece taze hazırlanmış yiyecekleri tüketin Margarin kullanmaktan kaçının İşlenmiş gıdalardan kaçının Alkollü içeceklerden kaçının Şekeri kullanmaktan kaçının ve taze sıkılmış meyve suları tatlandırmak için üzüm suyu ekleyin Hazır mayonez ve salata soslarından kaçının Organik olmayan ve yağsız etlerden kaçının Soya sütü ve saf hayvansal yağlardan kaçının. Diyetiniz kimyasal içermemelidir Kereviz, havuç ve kırmızı pancardan yapılmış taze sıkılmış sebze suları için. Günde üç kere, üzüm, nane nişastası, kuşburnu çayı gibi bir bardak sıcak çay için ve sadece doğal tatlandırıcılarla tatlandırın Yüksek früktozlu mısır şurubu gibi yapay tatlandırıcılardan kaçının. Tüm ilaçların kullanımını sınırlayın Musluk suyu ve şişelenmiş sudan kaçının ve sadece florür içermeyen ürünleri kullanın.

Artı, şu ipuçlarını takip etmelisiniz:

 • Kozmetik ürünlerden ve güneşten koruyuculardan kaçının
 • Beyaz un, beyaz ekmek, beyaz pirinç, beyaz tuz, beyaz şeker ve klor bileşikleri içeren tüm gıdalardan kaçının.
 • Balık yağını ve keten olmayan omega-3 yağ asitleri kaynaklarını kullanmaktan kaçının.
 • “Sofra” tuzundan kaçının ve yüksek kaliteli ağartılmış deniz tuzu ile değiştirin.
 • Hidrojene yağlardan kaçının
 • Her gün bir çay kaşığı soğuk preslenmiş organik hindistancevizi yağı tüketin
 • Soya ürünleri ve kanola yağı kullanmaktan kaçının
 • Hava, ısı ve ışıktan uzak tutulan soğuk preslenmiş, organik keten tohumu yağı kullanın.
 • Böbrek stresini önlemek için günde en fazla 5 gram C vitamini alın
 • Her gün yeşil bir içecek için

Johanna Budwig’in Kitapları

Budwig’in kitaplarından altısı Almanca dilindedir ve sadece üç tanesi İngilizce’ye tercüme edilmiştir. Bunlar aşağıdaki gibidir: Yağ Protein Cookbook (Öl-Eiweiß-Kost) Sensei Verlag (2000)
Kanser – Sorun ve Çözüm (. Krebs Das Problem und die Lösung) Sensei Verlag (1999)
A True Aid Karşı Artrit gibi Keten Yağı, Kalp Enfarktüsü, Kanser ve Diğer Hastalıklar (Fette als wahre Hilfe gegen Arteriosklerose, Herzinfarkt, Krebs) 1972

Son olarak da önemli olan şey, Budwig protokolünün Dr. Budwig tarafından kapsamlı bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkmasıdır. Yağ asitlerinin özellikleri ortaya konmuştur. Süzme peyniri / kuark ve keten yağının kanserle mücadelede etkili olacağını söylüyor.