28 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaHaberlerİbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi

İbrahim tatlıses Bodrum’da trafik kazası geçirdi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Bodrum'da trafik kazası geçirdi. Araçta sıkışan Tatlıses kurtarıldı. Türkücünün bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenildi.

İçerikleri

Akşam bir mekanda vereceği konser için Yalıkavak’a giden İbrahim Tatlıses’in içinde bulunduğu panelvan minibüs, bir başka araçla çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle minibüs şarampole devrildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

ibrahim tatlises bodrumda trafik kazasi gecirdi sha İbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Bir kamyon diğeri VİP araç biri de otomobil olmak üzere üç aracın karıştığı kazada araçlarda küçük çaplı yangın çıktı. Tatlıses’i yanmaktan vatandaşlar kurtardı. Kazadan sonra alev alıp yanmaya başlayan aracı çevredeki vatandaşlar yangın tüpü ile söndürdü. Kaza sırasında yağış olması ve çevredeki vatandaşların da müdahalesi ile çıkan yangının büyümeden söndürüldüğü belirtildi.

ibrahim tatlises bodrumda trafik kazasi gecirdi sha 3 İbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Olay yerine gelen ekipler minibüste sıkışan İbrahim Tatlıses’i araçtan çıkardı. Tatlıses’in yanında kızının da bulunduğu iddia edildi.

Bu arada kaza yerine gelen İbrahim Tatlıses’in çocukları Ahmet Tatlıses ile Dilan Çıtak da endişeyle kurtarma çalışmalarını takip etti. İbrahim Tatlıses’in yakınları basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için beyaz branda kullandı.

ibrahim tatlises bodrumda trafik kazasi gecirdi sha 2 İbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

ibrahim tatlises bodrumda trafik kazasi gecirdi sha İbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi

Kurtarma ekipleri tarafından İbrahim Tatlıses ile birlikte araç içerisinden çıkarılan biri kadın 4 kişi hastaneye kaldırıldı. Kadın yaralının durumun ağır olduğu diğer yaralıların ise durumlarının iyi olduğu belirtildi.

ibrahim tatlises bodrumda trafik kazasi gecirdi sha 1 İbrahim tatlıses Bodrum'da trafik kazası geçirdi