Şifalı Bitkiler

Hemoroit hastalığının çaresi patlıcan sapı

Bu yazımızda bir basur tedavi yönteminden bahsetmek istiyoruz. Bu tedavi ile ilgili olumlu sonuçlar alındığının kanıtı da , bu tedavinin tarifini uygulayanların bıraktığı yorumların olumlu olması. Biz de bu yorumlara bakarak sizleri de bu doğal bitkisel tedaviden haberdar etmek istedik.

Basur – Hemoroid sorunu çekenler nasıl bir illet olduğunu bilirler. Her an sanki tuvaletin gelmiş gibi bir his. Tuvaletin geldiğinde ise bir işkence odasına girer gibi “Can Batması” yada “Bıçak Kesiği” gibi yarım yada 1 saat resmen doğum sancısı çekme ve ardından bütün gün acı ve ağrı hissi.

Kullanıcı Yorumu 

Doktora her gittiğinde bir sürü ilaç ve geçmeyeceğini bile bile umut bağlama. Aktardan alınan bitkiler ve yine kremler artık umudumu kestiğim bir dönemde cerrahi işleme başvurmayı düşündüm. Fakat bunun tekrarlayacağını bildiğim içinde içimde bir umutsuzluk vardı.
Kulaktan duyma denilen yada kocakarı ilacı olarak da geçen bir tedavi yöntemini duydum. Tabi ki o kadar şeyi denedikten sonra onu da deneyecektim. İlk kullandığım andan itibaren acı çok fazlasıyla azaldı ve 5. günde tamamen iyileşmiştim.

İlaçla tedavisi olmayan, krem ve bitkilerin yetersiz kaldığı, cerrahi işlemin acılı ve tekrarlanan bir sorun olan Basur – Hemoroid ve Makat Çatlağı sorununun şifasını  yaradan patlıcan sapının içerisine gizlemiş. Bu sorunu çekenler mutlaka denemeli, üstelik tekrarını engelliyor. Hem kolay hem de çok ucuz ve %100 etkili bir yöntemdir.

PATLICAN SAPI KÜRÜ İLE BASUR PROBLEMLERİNE SON

Malzemeler;
10 adet patlıcan sapı, 10 bardak soğuk su,
PATLICAN KÜRÜ Yapılışı:
Öncelikle patlıcan saplarını güzelce yıkıyoruz ve 10 bardak su ile kaynatıyoruz. Kaynadığında altını kısıp yarım saat kapağını hiç açmadan yarım saat kaynatıp altını kapatıyoruz. Soğuduğunda Kapağı açıp patlıcan saplarını çöpe suyu ise buz dolabına kaldırıyoruz.

PATLICAN KÜRÜ UYGULANMASI:

Bu suyu sabah ve akşam aç halde bir su bardağı içiyoruz. İlk kullanımda etkisini görecek 5. gün tamamen kurtulacaksınız. Ayrıca bu kürü kullandığınız 5 gün boyunca sirke, domates, acı biber, bulgur, çilek, turşu yememeli, çorapsız ve demir sandalyeye oturmamalısınız. Tedaviden sonra hepsi yenebilir. Soğuk yerlere oturmak ve basmak yasak. Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır. Eskiden oluşmuş Hemeroidlerde fistülün içinde muhtemelen iltihap olmaktadır. Bu yüzden vücut o iltihabı geri çekemez. Bu durumda Doktorunuza danışarak uygun bir antibiyotik ile bu iltihabı yok etmelisiniz. Böylece patlıcan suyunu, perhizi, antibiyotiği aynı zamanda tatbik edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu