- Sponsorlu Bağlantı -

En Çok Beğenilen ve Tercih Edilen 2019 Gelinlik Modelleri

Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde en çok beğenilen ve tercih edilen 2019 gelinlik modelleri merak edilmeye başlandı. İşte trend 2019 gelinlik modelleri.

- Sponsorlu Bağlantı -

2019 Gelinlik modelleri özellikle evlilik hazırlığında olan kızlar için çokça merak edilen bir konu? Yaz aylarının hızla yaklaşması ile birlikte düğün sezonu da canlanmaya başladı. Düğünlerin olmazsa olmazı, genç kızların hayalini süsleyen en önemli parça olan gelinlik seçimiyse bu süreçte en çok zorlanılan süreçlerin başında gelmektedir. 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılına da damgasını vuracak, bu yılın modasını oluşturacak başlıca gelinlik türleri mevcut.

A Kesim Gelinlik

A Kesim Gelinlik

A kesim gelinlik modeli, özellikle balık etli gelinler tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeniyse A kesim gelinliklerin sahip olduğu etek bölümü bel ve basen arasında yumuşak bir geçiş sağlanmasını ve böylece daha ince bir görünüm kazanılmasını da sağlamaktadır. A kesim gelinlik aynı zamanda 2019 yılında nikah elbisesi olarak da tercih edilecektir.

- Sponsorlu Bağlantı -

Sade, Düz Kumaş Gelinlik

Sade, Düz Kumaş Gelinlik

2019 yılı gelinlik modası 2018 yılına göre daha sade parçalardan oluşuyor. 2018 yılında tercih edilen dantel kupür, Fransız danteli ve çok katlı kabarık kumaşlar tarihe karışıyor. 2019 gelinlik modelleri arasında daha az kabarık, daha hafif kumaşların tercih edildiği moda showroomlarında, balık etek, kayık yaka ve mutlaka sade ve düz kumaşlara yer veriliyor.

Pembe Gelinlik

- Sponsorlu Bağlantı -

2019 yılında önceki yıllardan çok farklı olarak pembe renk kullanılmış. Toz pembesi A kesim gelinlikler bu yılın gelinlik modasını etkiliyor.

Boyun Detaylı Gelinlik

Boyun Detaylı Gelinlik

2019 gelinlik modelleri ayrıca boyun ve omuz detaylı gelinlikleri içerisinde bulunduruyor. Boyundan bağlamalı ve farklı türdeki boyunluklarla süslenmiş gelinlikler; showroomlarda alıcılarını bekliyor.

- Sponsorlu Bağlantı -

- Sponsorlu Bağlantı -

loading...
İlgili Haberler

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam