26 Mayıs 2024 Pazar
Ana SayfaKadınCilt BakımıDoktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

23 yaşındaki anne kızını tedavi edebilecek kremi bir eczane rafında buldu. Hem de çok cüzi bir rakam karşılığında!

İçerikleri

Anne Paige Sweeney, kızı Evie Rae’yi iki sene boyunca birçok dermatoloğa kızının egzamasını tedavi ettirmek umuduyla götürdü. Fakat kullandığı ilaçların hiçbiri kızın egzamasını tedavi etmedi. Kızının acı çekmesine dayanamayan anne zor zamanlar yaşadı. Daily Mail’e verdiği röportajda 23 yaşındaki anne kızının uyurken dahi kaşındığını ve çoğu zaman bu kaşımaların egzamaları bölgelerin kanamasına neden olduğu söyledi.

doktorlarin tedavi edemedigi egzamanin caresini market rafinda buldu sha Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

İngiltere’nin Nottingam kentinde yaşayan anne ve kızı tedavisi olmayan bir egzama problemi ile karşı karşıyaydı. Kızını birçok doktora götürmesine rağmen egzamadan kurtulamadılar.

Kızının hastalığına çare bulunamadığı için küçük kızın vücudu yara içerisinde kaldı. Egzamaların sebep olduğu ağrı ve kaşınmalar küçük kızı hem uykusuz bırakıyor hem de sinirlendiriyordu.

doktorlarin tedavi edemedigi egzamanin caresini market rafinda buldu sha 1 Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Anne Paige, bir gün gittiği bir eczanede gözüne ilişen kremi aldı ve evine gitti. Eve gider gitmez kızının yaralarına kremi sürdü ve 1 hafta içerisinde kızının egzamalarının ve yaralarının iyileştiğini gördü.

doktorlarin tedavi edemedigi egzamanin caresini raflarda buldu sha 1 Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Anne Paige, bu durumu hemen Daily Mail’e yazdı ve olayı anlattı.

Kremin adının ‘Childs Farm Moisturizer’ olduğunu ve sadece 5 dolara satıldığını da belirtti. İngiltere’de bulunan birçok eczanede kremin bulunduğunu da ekledi. Krem Amazon gibi sitelerden de temin edilebiliyor ve dermatologlar tarafından onaylanmış.

doktorlarin tedavi edemedigi egzamanin caresini market rafinda buldu sha 2 Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Anne Paige, kremden o kadar memnun kalmış ki etkisini görür görmez Facebook adresinden paylaşmış ve gönderisi 30 bin kişi tarafından beğenilmiş.

sha 5 Doktorların tedavi edemediği egzamanın çaresini raflarda buldu

Kızı için kremi kullandıktan sonra herhangi bir yan etkisi olmadığını ve cildinde başka problemlere sebebiyet vermediğini de söylüyor. İlginç bir şekilde kızı iyileşen Anne Paige ve kızı artık çok mutlu.

Eğer etrafınızda egzama hastası olan insanlar varsa bu kremi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyin.