21 Nisan 2024 Pazar
Ana SayfaSağlıkDoğal TedaviBu Basit Yöntemi Deneyin Ve Sonsuza Kadar Siyatik Ağrısından Kurtulun!

Bu Basit Yöntemi Deneyin Ve Sonsuza Kadar Siyatik Ağrısından Kurtulun!

Siyatik sinir ağrısı yaşıyorsanız, yatmadan önce bu doğal formülü mutlaka test edin.

İçerikleri

Siyatik sinir, vücudumuzdaki  en geniş ve en uzun sinirdir. Leğen kemiğinden başlayarak kalça bölgesinden geçer ve her iki bacağa kadar uzanır. Siyatik sinir bacaklarımızın hareketini, kuvvetini sağlayan motor lifler ve duyusunu sağlayan sensitif liflere sahiptir. Sinir iltihaplı veya tahriş olmuş ise bacaktan aşağıya uzanan bölgede ağrı, uyuşukluk ve karıncalanma hissi olabilir.

Genellikle, reçeteyle satılan ilaçlar ağrıdan kurtulmak için fayda sağlar, ancak her zaman herkes için aynı etkiyi göstermeyebilir. Akut sorunlarınız varsa, tabii ki bir doktora danışmalısınız, ancak hafif şikayetler için doğal önerebileceğimiz doğal formüller var.

Siyatik ağrısının şiddeti kişiden kişiye değişebilir, ancak çoğu insan için dayanılmaz niteliktedir ve gündelik yaşamı kâbusa çevirebilir.Siyatik ağrısı olduğu dönemlerde yürümek ya da oturmak kadar kolay faaliyetler bile neredeyse imkânsız hale gelir. Bu durum da kişinin normal bir yaşam sürmesini engeller. Siyatik ağrısını yok etmek için, pek çok kişi doğal ağrı kesicileri ya da egzersizleri denemek suretiyle rahatlama yaşarlar. Saglikhaberleri.com.tr olarak siyatik sinir ağrısına iyi gelen doğal formülü sizler için araştırdık.

Siyatik sinir ağrısı için doğal formül

İhtiyacınız olan şeyler:

10 litre sıcak su (dayanabileceğiniz sıcaklıkta) 1 litre organik elma sirkesi 1/2 su bardağı tuz

Nasıl uygulanır?

Büyük bir leğenin içerisine sıcak suyu doldurarak, sirke ve tuzu ilave edin. Tuz eriyene kadar karıştırın. Ayaklarınızı su soğumaya başlayıncaya kadar içerisinde bekletin. Su soğuduktan sonra ayaklarınızı çıkarın ve iyice kurulayın. Uyurken gece boyunca ayaklarınızı sıcak tutmaya çalışın. Gün içerisinde çorap veya terlik giyerek yalınayak yürümekten kaçının.

İlk seferden sonra farkı hissetmeyebilirsiniz, ancak daha fazla sorun yaşamamak için her gece bu işlemi tekrarlayın.

Makaleyi sosyal medyadaki arkadaşlarınızla mutlaka paylaşın, böylece daha fazla insanın siyatik ağrılarından kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.