- Sponsorlu Bağlantı -

Binlerce İnsanın Kansere karşı Kullandığı Doğal Tarif

Rus bilim insanları, en etkili ev yapımı kanser tedavisini açıkladı. İşte o tarif..

- Sponsorlu Bağlantı -

Rus araştırmacı Hristo Mermerski, kanser için ev yapımı harika bir tedavi bulduğunu iddia ediyor. Ev yapımı bu tarifin, bütün vücudu iyileştiren bir yiyecek olduğunu belirten Dr. Mermerski güçlü iyileştirme etkisi ile kanseri de tedavi ettiğini söyledi.

Yararları nelerdir? Kan damarlarını temizler. Hafızayı ilerletir. Kalp krizlerine karşı kalbi korur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Akciğer ve böbrekleri temizler. Bütün kanser türleri için doğal bir tedavi yöntemidir.

Malzemeler;

- Sponsorlu Bağlantı -

15 limon 12 diş sarımsak 992 gr bal 397 gr ceviz 396 gr filizlenmiş buğday

Buğday nasıl filizlenir?

Yeşil buğdayı geniş bir kaba koyun ve üstünü geçecek kadar su ekleyin. Gece boyunca bekletin. Sabah yeşil buğdayı süzün ve iyice durulayın. Süzülmüş buğdayı başka bir kaba alın. 24 saat sonra buğday filizlenecektir.

- Sponsorlu Bağlantı -

Yapılışı;

Sarımsak dişlerini temizleyin. Filizlenmiş buğday, sarımsak dişleri ile cevizi karıştırdıktan sonra iyice öğütün. Başka bir yerde 5 limonu kabuğu ile birlikte öğütün. Öğütülmüş limonu diğer karışıma ekleyip karıştırın. Kalan 10 limonun suyunu da bu karışıma ekleyip birbiriyle bütünleşene kadar karıştırın. Son olarak balı ilave edin ve tahta kaşıkla karıştırın. Bu karışımı cam kavanoza koyup 3 gün buzdolabında tutun.

3 gün sonra Dr. Mermerski’nin kanser tedavi ilacı hazır olacaktır. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinden yarım saat önce, 1-2 yemek kaşığı tüketin. Uyumadan önce de 1 kaşık tüketin.

- Sponsorlu Bağlantı -

Prof. Mermersky diyorki;

Bu tarif insanlara sağlık ve iyi yaşam sağlar.  Vücüda gençlik ve enerji sağlar. Kansere karşı reçetedir. Bu tedavi tüm gerekli vitamin, mineraller, biyoaktif maddeler, proteinler, karbonhidratlar ve bitkisel yağlar içerir. Bu nedenle sağlıklı bir vücudu korumak için organları ve bezleri geliştirir (iyileştirir) ve kanseri ortadan kaldırır.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 22:03

- Sponsorlu Bağlantı -

loading...
İlgili Haberler

Veri politikasındaki amaçlarla mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Tamam