25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaSağlıkDoğal TedaviAyda 8 Kiloya Kadar Zayıflatan Mucizevi Sarımsak Kürü!

Ayda 8 Kiloya Kadar Zayıflatan Mucizevi Sarımsak Kürü!

Vücuttaki yağ ve ödemleri eriterek ayda 8 kilo verdiren sarımsak kürü, eski Çin tıbbında sık sık kullanılmakta ve sarımsak hülasası olarak tabir edilmektedir. 

İçerikleri

Sarımsak kürü, vücutta biriken kötü yağları ve ödemleri atıyor. Tatlı isteğini neredeyse tamamen kesiyor ve aklınıza tatlı yemek gelmiyor. Tok tutuyor, yemeklerde daha az yiyorsunuz. Ekmek, hamurişi gibi kötü karbonhidrat ihtiyacını dengeliyor. Vücut enerjisini artırıyor, metabolizma hızını yükseltiyor. Yani, kilo vermek için gerekli tüm ihtiyaçlar bu kürde yer alıyor. Bir ay sonunda 8 kilo ve daha fazlasını vermenize yardım ediyor. Heyecan verici, değil mi?

Sarımsak kürünün mucize faydaları

Kürümüzün tarifinden önce size, vücudumuza kattığı mucize faydaları aktarmak istiyoruz. Ancak, orjinalindeki gibi eski Türkçe anlatımıyla sunalım çünkü bu kür, dediğimiz gibi eski Çin tıbbında sık sık kullanılıyor ve Osmanlı’da da sağlık için yapılırmış. Sarımsak hülasası tesir sahası: organizmanın içinde bulunan kireçli ve yağlı birikintileri ber taraf eder. Vücuttaki maddelerin mübadelesini ve kan damarlarının elastiketini sağlar. Enfaktüs, damar sertliği, anakardi gibi hastalıkların ve tümörlerin zuhuruna mani olur. Kafadaki uğultuyu önler. Görmeyi kuvvetlendirir. Tedavi ile ilgili tam tarife olarak uygulandığı zaman organizmanın gençleşmesini sağlar.

Ayda 8 kilo verdiren sarımsak sürü tarifi

Şimdi, sabırsızlıkla beklediğiniz sarımsak kürü tarifimize geldik. Sunduğumuz püf noktalarına dikkat ederek uyguladığınızda sizi üzen o kilolardan sonsuza dek kurtulacak ve sağlığınızı da güçlendireceksiniz.

Malzemeler,

  • Tamamen doğal ortamda yapılmış, katkısız 500 ml elma sirkesi
  • Yerli üretim örneğin Kastamonu Taşköprü sarımsağından 4 baş sarımsak

Hazırlanışı,

Sarımsakların kabuklarını soyup havanda suyu çıkana kadar dövün. Cam bir kavanoza sarımsakları alıp üzerine elma sirkesini döküp karıştırın. Kapağını sıkıca kapatın. Kavanozu, koyu renkli bir poşetin içine koyup serin ve karanlık bir ortamda 10 gün bekletin. Bunu yapma amacımız güneş almasını engellemektir.

Kullanışı,

10 gün sonunda sarımsak hülasası hazır olacaktır. Artık kullanmaya ve ayda en az 8 kilo vermeye başlayabilirsiniz. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinden 10 dakika önce kürden bir tatlı kaşığı yiyeceksiniz. Eğer 80 kilonun altındaysanız günde iki kez içmeniz yeterlidir. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var: Ağızda koku kalmaması için hemen bir bardak su içmelisiniz. Suyunuzu bardakta hazır tutun ki vakit kaybetmeden hemen için. İstediğiniz kiloya düşene kadar kürü uygulamaya devam edin.

Dikkat etmeniz gerekenler,

Mutlaka katkısız elma sirkesi ve yerli üretim hormonsuz sarımsak kullanmalısınız. Elma sirkesini aktardan veya internetten sipariş edebilirsiniz. İçerisinde koruyucu madde olmamalı, sadece elma sirkesi olmalıdır. Yoksa, hiçbir faydasını görmezsiniz. Kürün etkisini göstermesi için 2-3 gün düzenli kullanıp kendinizi gözlemleyin. İstediğiniz kiloya inene kadar kürü kullanmaya devam edin. Bu sırada tatlı, hamur işi yememeye gayret edin, zaten en geç bir hafta içerisinde bu istek kesilecektir.

Eğer çalışıyorsanız, ayda 8 kilo verdiren kürünüzü küçük bir kavanoza veya şişeye doldurun ve yanınızda götürün. Koku yapmıyor ama yine de kürden sonra birkaç dal maydanoz yemek sizi daha rahat hissettirir. Emzirenlerin kullanılmasında sakınca görülmemektedir ancak yine de doktorunuza danışmanızda fayda var.

Eğer reflü, gastrit gibi bir hastalığınız varsa sarımsak hülasasını kullanmak size uygun değildir. Sağlıklı ve kalıcı kilo vermek için kürü uygularken her gün en az 30 dakika yürüyüş yapın. Mutlaka dışarı çıkmanız gerekmiyor, evde de yürüyüş yapabilirsiniz.

Ayda 8 Kiloya Kadar Zayıflatan Mucizevi Sarımsak Kürü!