Cilt Bakımı

Bir Kaşığı Ağzınızda 10 Saniye Tutun Ve Neler Olacağını Görün

Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan, genç ve güzel bir yüz elde etmek için her türlü çareye başvuruyor. Yüzünüzün sarkma ihtimalini düşünmek geceleri sizi uyutmuyorsa, yüzünüzü ve boynunuzu tam formunda tutmak için bir plastik cerraha koşmadan da yapabileceğiniz bir sürü şey var.

Kırışıklardan nasıl kurtulursunuz?

Bu önleyici tedbirler arasında yüz egzersizleri de bulunuyor. Ve bunlar evde televizyon seyrederken, internette dolaşırken, duş alırken, yemeğinizin pişmesini beklerken (evet saymaya devam edebilirsiniz…) yapabileceğiniz kadar basit hareketlerdir!

Yüzümüzde ve boynumuzda, yaşlandıkça cildin sarkmasına tam olarak ne sebep olur? Kasların zayıflamasıyla cildimizin gergin ve ince görünmesini sağlayan kolajen de zamanla bozulmaya başlar. Ayrıca yaşlandıkça yüzünüzdeki yağı da kaybedebilirsiniz. Bu da cildinizin daha az dolgun ve daha yaşlı görünmesine neden olur. Tüm bu etkenlerin yanı sıra, yıllarca sergilediğimiz gülme, ağlama, kaş çatma ve kahkaha atma gibi yüz ifadeleri yüzünden cildimiz süner ve harap olur. Bu da ağzımızın çevresindeki gülümseme çizgileri ve gözümüzün etrafındaki kaz ayakları gibi cildin buruştuğu yerlerde kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Evinizde yapabileceğiniz ve istediğiniz sonuçları verecek bazı yüz egzersizleri öğrenmek ister misiniz? O zaman videoyu seyredin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu