19 Temmuz 2024 Cuma
Ana SayfaSağlıkFitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul

Fitoterapi Uzmanı Dr. Hakan Özkul

İçerikleri

Alternatif kanser tedavilerinin kemoterapiye göre birçok faydası vardır . Çoğu alternatif kanser tedavisinin yan etkisi çok azdır veya hiç yoktur, oysa kemoterapinin bazıları uzun vadeli olabilen birçok yan etkisi vardır. Dr. Hakan Özkul alternatif kanser tedavileri konusunda bilgilidir ve özellikle bu zorlu süreçte hastalarına mükemmel bilgi ve bakım sağlayabilir.

Alternatif tedavi (Fitoterapi), vücudu toksik kemoterapi kimyasallarıyla yormak yerine, vücudunuzun doğal hastalık önleme sistemini (bağışıklık sistemini) güçlendiren bir hastalık tedavisi yöntemidir. Fitoterapi alanında uzman doktorlar, hastalara daha az rahatsız edici yan etkileri olan, invaziv olmayan bir tedavi planı sunmayı umuyor.

Aile geçmişini, hastalık geçmişini ve çevresel faktörleri dikkate alan kişiselleştirilmiş bir sağlık planı hedefliyorsanız, Dr. Hakan Özkul hastalığa karşı savaşmak için hem bedeni hem de zihni hedefleyen kapsamlı bir plan sunar. Bunu, maksimum sonuç için geleneksel tıp ve alternatif tedaviyi tek bir bütünsel rejimde birleştirerek yaparlar.

Kemoterapi tedavileri hakkında kesin olarak bilinen bir şey vardır. Bağışıklık sistemini bozabilir.
Dr. Hakan Özkul
kemoterapi içermeyen alternatif kanser tedavisi sunmaktadır .

Kullanılan terapilerin türü ve kombinasyonu, hastalığın türüne ve konumuna, hastalığın evresine ve bireyin genel sağlığına bağlı olarak değişir. Kişiselleştirilmiş bir alternatif immünoterapi tedavi planıyla ilgileniyorsanız veya Kanser için alternatif bütünsel tedavi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Dr. Hakan Özkul ile iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Hakan Özkul Kimdir?
Dr. Hakan Özkul Kimdir?

Dr. Hakan Özkul Kimdir?

Dr. Hakan Özkul’un tıbba ilgisi erken yaşlarda başladı; hep doktor olmayı hayal etti. Tıp alanına olan ilgisi lisede büyüdü ve üniversite sınavında dereceye girerek lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Dr. Hakan Özkul sertifikalı Tıp Doktorudur ve Anadolu Üniversitesi’nden Fitoterapi alanında yüksek Lisans derecesine sahiptir.

Tıp Fakültesinden mezuniyetinden sonra çeşitli Devlet ve Özel sağlık kurumlarında doktor olarak çalıştı. Üniversite yıllarından itibaren Tıbbi ve Aromatik bitkiler konusunda çalışmalar yaptı.

Dr. Hakan Özkul yakınının kemoterapi ve radyasyonun etkilerinden acı çekmesini izlerken, hem yakını hem de diğer kanser hastaları için alternatif kanser tedavileri üzerinde daha fazla çalışmaya yönlendirildi. Bu özveri artarak devam etti.

Dr. Hakan Özkul, Evli ve 4 çocuk babasıdır. Daha fazla bilgi edinmek için Dr. Hakan Özkul hakkında sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Hakan Özkul Bilgi Hattı: 0542 112 24 24
Dr. Hakan Özkul Telefon Numarası 0212 504 24 24