21 Haziran 2024 Cuma
Ana SayfaSağlıkDoğal TedaviDiyet Ve Egzersiz Yapmadan Tığ Gibi Olun!

Diyet Ve Egzersiz Yapmadan Tığ Gibi Olun!

Limon kabuğu ile zayıflama kürü sayesinde kolayca kilo verin..

İçerikleri

Bir takipçimizin tavsiyelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Bundan 2 sene önceydi. Diyet yapmaya çalışırken bir mucizeye şahit oldum. Sizlerle bu olayı paylaşmak istedim. İnsanlar bazen hiç farkında olmadan çok faydalı bilgiler öğrenebiliyor. Limon kabuğunu tesadüfen yemeye başladım. Olacakları bilseydim, daha erken başlardım. 2,5 ay sonra beklemediğim bir sonuçla karşılaştım.

Yazının devamında “Limon suyu ile zayıflama, limonla zayıflama” hakkında bilgiler verilecektir.
Diyete başlayalı 6 ay olmuştu. Ben de yaklaşık 12 kilo civarı vermiştim. Eski formuma dönmenin heyecanı ile ben eski yeme alışkanlığıma geri dönmeye başlamıştım. Pastalar, börekler, tatlılar…

Çayı çok severim. Öğün yemeklerinden sonra çay içmeden duramazdım. Çaya şeker yerine limon kabuğu koymaya başladım. Ancak bu şekilde içebiliyordum. Şekerli çayı unutmak, şekerden aldığım kaloriyi almamaktı amacım.

Şekersiz çay içme kürüm, 2,5 ay boyunca bu şekilde devam etti. Limonlu çayı içiyordum, içtikten sonra da limonu kabuğuyla beraber yiyordum. 3 ay sonra tekrar tartıldığımda gözlerime inanamadım. 7 kilo vermiştim. Hem de hiç bir rejim yapmadan. Bu 3 ay boyunca yediklerime de çok fazla dikkat etmemiştim.

Biraz düşündükten sonra işin sırrı çay ile ıslanmış limonlarda olduğunu düşündüm. Tesadüf eseri keşfettiğim bu olayı çevremdeki insanlara anlattım. Herkese tavsiye ettim. İşe yaradığını söyleyen kişiler çoğunluktaydı. Daha fazla zayıflamak istemiyordum. İstediklerimi yiyordum. Tabi ki çok fazla abartmadan. Limon suyu kabuğu sayesinde kilo almıyordum.

Bu limon kabuklarını bir kür haline getirmeliyim diye düşündüm. Nasıl yapılabilir diye düşünürken şöyle bir şey geldi aklıma;

Limon kabuğu kürü ile zayıflama

Pazardan 1 kilo limon aldım. Aldığım limonları küp küp kestim. Kabuklarıyla beraber.Bir kavanoza hepsini doldurdum. Ocağı açıp bir tencereye yarım su bardağı şeker ve 2 su bardağı su koydum

İçine 2 çubuk tarçın, ve birazda karanfil ekledim. Harika bir şeker şurubu olmuştu. Şeker şurubunu soğuttum ve limon dolu kavanozun içine doldurdum. Ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Buzdolabına koydum.

Şeker şurubu limonların daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.Yaklaşık 1,5-2 ay bozulmayacaktır. Çay zamanı çıkarıp, çayıma atıyorum.

Bu mucize iksiri kullandıktan sonra yediklerime dikkat etmesem de kilo almıyorum. Tatlı, börek, hamur işleri gibi yemekleri gönül rahatlığıyla yiyorum. Sadece çok fazla abartmıyorum. Kilom yerinde sayıyor. Bu da beni çok mutlu ediyor. Başka bir faydası da hazımsızlığa çok iyi gelmesi.