Cinsellik

Vajinanyı genç tutmanın yolları nelerdir? Daha genç bir vajina için öneriler!

Sadece yüzünüz için yaşlanma karşıtı olmayın. Nasıl yüzünüz yaşlanmaya başlıyorsa, vajinanızda kaçınılmaz olarak yaşlanacaktır. Arada kritik bir fark var tabi. Yüzünüzü yumuşacık ve genç tutmak için bir milyon ürün var fakat vajinanız için maalesef bu kadar ürün yok!

Sarkmış bir vajina yatakta tüm güveninizin katili olabilir. İşler sadece farklı görünmüyor tabi aynı zamanda farklı da hissettiriyor.

Sıkı Vajina = İyi İlişki

Sıkı vajinaya sahip olmak daha iyi sek* yaşamanın esasıdır. Bunu günde 100 kez tekrarlayarak yapacağınız egzersizle başarabilirsiniz. Nasıl mı? Pelvik taban kasınızı beş saniye boyunca kasın yani büzün ve gevşeyin. Bu egzersizi seks esnasında yaparak daha eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Bu sayede eşinize ekstra bir zevk yaşatabilirsiniz.

Cinsellikte Aktif Olun

Erkekler için geçerli olan “ya onu kullan ya da kaybet” kadınlar içinde geçerli bir durumdur. Bölgede kan akışını arttırmıyorsanız, doku ve kaslarınız değişiklik gösterir. Kan akışı ve orgazm kritik bir öneme sahiptir. Yaşlanmaya başladıkça ve cinsellikte pasif kaldıkça kaybedersiniz.

Bisiklet Kullanın

Bisiklet kullanırken koltuk ağına temasın, sürekli olarak sürtünmesi özellikle doğal olarak dış dudaklarınız varsa, labialarınızı çeker ve gerer. Buda daha düzgün vajina dudaklarınıza sahip olmanıza yardımcı olur.

Sabun Kullanmayın

Vajina kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Nazik bir temizleme yöntemi en sağlıklısı olacaktır. Özellikle sert sabunlar vajinanızı kuru ve tahriş olmuş halde bırakacaktır. Buna en yakın örnek olarak yüz derisi çok kuru olan kadınları görüyorsunuz. Çünkü hücrelerin suyunu çeken ürünleri kullanıyorlar.

Yerinizi Değiştirin

Dizginleri elinize alın ve üste çıkın! Altta olmak bazen gerginliğe sebep olabilir. Neden mi? Çünkü siz değil eşiniz genellikle saldırının hızını ve yoğunluğunu kontrol ediyor. Bu da sizin için fiziksel olarak rahat olduğunuzda yanlışlıkla itebildiği anlamına geliyor. Buna karşı siz üstteyken kontrol tamamen sizde ve tepedeyken kasılmak ve tüm fiziksel ayarları yapmak sizin elinizde.

Yoğun Diyetlerden Kaçının

Bir bölge ne kadar zayıflarsa o kadar sarkacaktır. Önemli olan sağlıklı şekilde kiloyu korumaktır. Vücudun tamamen yağsız kalması pek de doğru değil aslında. Otuzlu ya da kırklı yaşlardaki bazı kadınları görüyoruz. Zayıf ve sıska. Olduklarından daha yaşlı görünüyorlar. Çünkü yüzlerinde yağ yok. Benzer şekilde vajinada sarkık bir görünüme sahip kalacaktır. O yağı kaybedince, onu tekrar geri kazanamayacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu