Saraçoğlu’ndan kas ve kemik güçsüzlüğü için bitkisel kür

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kas ve kemik güçsüzlüğü yaşayanlar için bitkisel kür önerdi..

Saraçoğlu’ndan kas ve kemik güçsüzlüğü için bitkisel kür

Kandaki protein gibi bazı maddelerin taşınması lazım. Bu taşıma işlemi işlemini yapan taşıyıcıların sağlam olması lazım. Bu taşıyıcılarda meydana gelecek bozukluklar kas ve kemiklerin güçsüz kalmasına sebep olur. Kaslardaki ve kemiklerdeki güçsüzlüğün vücudumuza birçok zararı vardır. En başta vücut ağırlığının taşınmasında güçlük çekilir, en ufak bir harekette kaslarda ve kemiklerde yorulma, ağrı meydana gelir.

Kaslardaki protein alıcılarının iki ucu kapalı olursa da bu hastalık çıkar. Kas erimesi varsa kaslarda protein eksikliği vardır. Kasları güçlendiren proteinlerdir. Kemik erimelerinin neden ise kalsiyum ve potasyumdur.

Kas ve kemikleri güçlendiren birçok kimyasal ilaç vardır. Bu ilaçların birçok da yan etkileri görülür. Bu yan etkilerden kurtulmak için yapacağım şey, bitkisel tedavi yöntemlerini denemektir.

Bu haberimizde İbrahim Saraçoğlu'nun kas ve kemikleri güçlendiren kürünü vereceğiz.

Malzemeler;

  • 1 Tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi
  • 1 Tatlı kaşığı çoban çantası
  • 1 Bardak su

Yapılışı;

Bir kabın içine 1.5 bardak su ilave edilir.Kabın içine daha sonra bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi, bir tatlı kaşığı çoban çantası ilave edilir ve kısık ateşte 10 dakika kaynatılır. Kaynatıldıktan sonra ılımaya bırakılır. Elde edilen kür yemeklerden 2 saat sonra bir su bardağı içilir. Bu işlem 1 ay boyunca devam etmelidir. Daha sonra ara verip 2.5-3 ayda bir tekrar edilmelidir.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 20:05
loading...
YORUM EKLE