Bir bardağı dahi karaciğer kanserine yetiyor! 10 yaş gençleştirir! 10 kilo verdirir!

Karaciğerinizi temizleyerek; zayıflayabilir, gençleşebilirsiniz.

Bir bardağı dahi karaciğer kanserine yetiyor! 10 yaş gençleştirir! 10 kilo verdirir!

Karaciğer vücudumuz için hayati bir organdır. Doğru diyet gibi sağlıklı alışkanlıklara sahip olmanın yanı sıra alkol ve tütünün tüketimini önleyerek, düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak önemlidir. Ne yazık ki, birçok kişi toksinlerin birikmesine yol açan işlenmiş gıdaları tüketiyor ve bu nedenle karaciğerin sağlığını büyük ölçüde etkiliyor.

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. Bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama!

Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları.

Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu temizleyip detoks yapmamız gerekir.

Karaciğerimiz detoks adı verilen bu işleme ihtiyaç duyar; çünkü işlevi vücudumuzu temizlemek ve içindeki zararlı toksinleri temizlemek ve sadece protein emiliminde yardımcı olmaktır.

Burada karaciğeriniz için bir mucize gibi çalışan bir karışım sunuyoruz!

Karaciğer problemlerini tanımak için zorlandıklarından daha uzun sürebilir, bu yüzden bu süre zarfında karaciğeri temizlemeye ve sağlıklı bir şekilde yemeye çalışın. Karaciğer zaten hasar alırsa, gelecekte daha küçük ve daha ciddi sorunlarla saldırıya uğrayacaksınız.

Bu organı temizlemek için çok basit ve doğal bir yoldur!

Malzemeler;

  • 1 Limonun suyu (kabuklarını rendeleyin)
  • 2 Portakalın suyu
  • Bir avuç taze nane
  • 1 Litre su
  • 2 Yemek kaşığı organik bal

Hazırlanışı;

Bir kapta suyu kaynatın ve nane yaprakları ilave edin. Beş dakika kaynadıktan sonra karışımınızın soğutması için kenara alın ve limon suyu, portakal suyunu ve rendelenmiş limon kabuklarını ekleyin. Sonunda karışım soğuduktan sonra balla karıştırın. Bu karışım 1 ay boyunca haftada 2 kere yapabilirsiniz.

Bu içeceği sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz. Karaciğerinizi her iki şekilde de temizler ve sindirim sisteminizi çalıştırarak sizi zayıflatır!

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
beren yıldız
beren yıldız - 10 ay Önce

eger 10 yaş gençleşirsem 1 yaşımda olurum

Tuncay
Tuncay - 10 ay Önce

karaciğer kürü nasıl kullanılacak bir bilgi vermemişsiniz,aç yada tok,su bardağı yada çay bardağı gibi ve ne kadar devam edebiliriz. Saygılar

mehmet orhan
mehmet orhan - 10 ay Önce

Günde kaç bardak içilecek,karışım süzülecek mi*?

Mehriban isayeva
Mehriban isayeva - 10 ay Önce

Bu karishimi nasil kullanak?