Selfie Rötuşları

Günümüzün selfie çılgınlığı dur durak bilmiyor. Tıpta artık psikolojik hastalık olarak tanımlansa da sosyal medyanın hız tanımadığı yıllarda yaşadığımızı da unutmamak gerekir. Pek çok web sitesinde ya da sosyal medyada başarılı “selfie pozları” adına bir sürü kozmetik ve teknik tüyolara rastlayabilirsiniz.

Tüm bu tüyoların arasında kaybolmak yerine güzelliğinizi profesyonel ellere bırakıp genç ve sağlıklı bir görüntüye uzun sure sahip olabilirsiniz. Peki estetik müdahale ve operasyonlar “kusursuz selfie” için neler sunuyor bir bakalım…

Burun ucu estetiği: Eğer her önden poz verdiğinizde burun ucunuz yüzünüze istemediğiniz bir gölge düşürüyor ve güzelliğinizi göstermenize engel oluyorsa burun estetiği ameliyatı yerine sadece burun ucu estetiği operasyonu yaptırarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz.

Enjeksiyonlar: Hyalüronik asit dolgular, yağ enjeksiyonları ve botoks yardımıyla kusursuz selfie’ler için hazır olun. Enjeksiyonlar sayesinde operasyon olmanıza gerek kalmadan tüm kusurlarınızı yok edebilirsiniz. Özellikle kaş arası, kaz ayakları, gülme çizgileri botoks için ideal bölgeler. Eğer yanağınız düz, dudaklarınız hacimsiz ve yüz kontürünüz belirginsizleşmeye başladıysa bu noktada hem dolguları hem de yağ enjeksiyonlarını öneriyorum. Enjeksiyon uygulamaları 10 ila 15 dakika sürer. İşlem sonrası doğru makyajla kendinizi kameranın önüne atmamanız için hiç bir nedeniniz yok.

Küçük ya da sarkık göğüsler: Malum yaz ayları yaklaşıyor bu da bikinili selfie’lerin artacağı demek oluyor. Göğüslerinizde sarkma varsa meme toparlama ve dikleştirme operasyonlarına sıcak bakmanızı öneriyorum. Kalıcı sonuçlara ancak bu yolla ulaşabilirsiniz. Ayrıca küçük memeleri olan kadınlar silikonla göğüs büyütme estetiği yaptırabilir.

YORUM EKLE