Hem doğadan, hem teknolojiden güç alan tedavi metodu: Biorezonans

Canlı ya da cansız dünyadaki tüm nesneler kendilerine özgü frekanslar yayar ve buna bağlı olarak elektromanyetik alan oluştururlar. Bir çamaşır makinasının yaydığı frekansın şiddeti 5 GHz, bir kelebeğinki ise bunun 1000’de 1’i kadar olabilir. İnsanların da tüm doku, hücre ve organlarının kendilerine özgü frekans aralıkları vardır. Cansız varlıklar da yine kendilerine özgü frekans kodlarına sahiptir… 21. yüzyıl başında kanıtlanan bu gerçek, sağlık sektörüne MR, Pet/CT, sintigrafi gibi görüntüleme cihazları ve biorezonans tedavi yöntemini kazandıran temeli oluşturmaktadır.

Biorezonans vücudumuzdaki tüm doku, hücre ve organların doğal olarak yaydıkları elektromanyetik frekansların özel bir cihazla anlaşılmasına ve kimi durumlarda tersine çevrilerek, kimi durumlarda güçlendirilerek vücuda geri verilmesiyle hastalıkların giderilmesine yönelik bir tedavi metodudur. Herhangi bir ilaç ya da kimyasal uygulama olmaksızın tamamen doğal frekans kodlarını esas aldığından bir doğal tıp metodu, bunun için ileri teknolojik özelliklere sahip cihazlar kullanıldığından da teknolojinin gücünden yararlanılarak geliştirilmiş bir yöntemdir… Doğal tıbbın vazgeçilmez ilkesi “kişiye özgü”lük ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Hastanın durumuna, hastalığının geçmişine ve sadece görünen değil gözden kaçırılmış ya da göz ardı edilmiş sebeplerine de dayanarak her bir hasta için özel tedavi programı oluşturulur. Elbette bu tedavi programlarını oluşturmak sadece ve sadece tıp doktorlarının yetkisi dahilindedir.

Biorezonans tedavi metodundan kanserden alerjiye, fıtıktan migrene, otoimmun hastalıklardan infertiliteye 400’ü aşkın rahatsızlığın tedavisinde yararlanılabilmektedir. Ayrıca biorezonanstan önleyici bir tedavi metodu olarak da faydalanabilmekteyiz. Elektromanyetik kirlilikten arınma, bağışıklık sistemini güçlendirme, sağlıklı zayıflama gibi uygulamaları bu anlamda örnek gösterebiliriz. Öte yandan biorezonansa özel kan testi ile kanda aralarında kanser hücreleri, alerjenler, virüsler, bakteriler, parazitler, mantarlar, kimyasal maddeler, ağır metaller, çevre toksinleri, gıda katkılarının da bulunduğu 6 bin 400 maddenin frekans kodu taranabilmekte, böylelikle hastalıkları tetikleyen vücuttaki negatif oluşumlar tespit edilebilmektedir.

Batıda 30 yıldır yaygın olarak kullanılan, ülkemizde ise yeni tanınmakta olan biorezonans tedavisi;  ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz, tamamen biyolojik bir yöntemdir. Yaş ve cinsiyet bağımsız olmak üzere herkese, hatta bebeklere, çocuklara ve hamilelere de uygulanabilir.

Konuyla ilgili www.facebook.com/DrSinanAkkurt sayfasında sürekli ve düzenli olarak güncel paylaşımlar yapılmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem Bilir
Cem Bilir - 4 yıl Önce

çok ilginç, bu metodu ilk defa duyuyorum...

Sinem Zorlu
Sinem Zorlu - 4 yıl Önce

bu metodun ri̇skleri̇ var mi acaba?

Dr. Sinan Akkurt
Dr. Sinan Akkurt - 4 yıl Önce

vücudun tamamen doğal olarak yaydığı frekans verilerini esas alan bir doğal tıp metodu olan biorezonansın hiçbir yan etkisi yoktur. ayrıntılı bilgi için facebook.com/drsinanakkurt sayfasını ziyaret edebilirsiniz.