Sağlık

Dora Özel Ambulans Hizmetleri

Günümüzde özel ambulans hizmetleri popüler hale geldi. Birçok kişi kolaylıklarından dolayı bu hizmetleri kullanır. Profesyonel ekip ve tam donanımlı ambulanslar sayesinde hasta güvenle taşınır.

Yatağa bağımlı ya da ağır durumda olan hastaların düzenli muayene edilmesi gerekir. Muayeneleri aksadığında tedavileri yapılamaz. Bu da ölümcül sonuçlara neden olabilir. Düzenli muayenelerde ise hastanın taşınması oldukça zahmetlidir. Trafiğin yoğunluğu, araç bulunamaması ve taşıma sırasında yaşanan sıkıntılar, işi daha zorlu hale getirir.

Yüksek binalarda oturan hastaların aşağıda indirilmesi sırasında gerekli önlemler alınamaz. Özel araç yoksa taksi ya da halk otobüsleriyle hasta taşınmaya çalışılır. Muayene sonrasında da aynı sorunlar tekrarlanır. Bu sırada hastanın zarar görmesi kaçınılmazdır.

Dora özel ambulans, nakil işlemleri ve kiralık ambulans hizmetlerinde profesyonel hizmet sunar. Hastaların zarar görmemesi için donanımlı ekipmanlara sahiptir. Araçlarında son teknoloji cihazlar kullanılır. Ekibinde uzman sağlık personelleri olduğu için nakil sırasında doğru muayeneler yapılır. Ayrıca deneyimli ambulans şoförleri sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde belirtilen adrese nakil gerçekleşir.

Dora Özel Ambulans Hizmetleri Nelerdir?
Dora Özel Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Dora Özel Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Dora özel ambulans hizmetleri, hasta nakil ve ambulans kiralama kategorileri altında birleşir. Tüm hizmetlerinde sorun yaşanmaması adına;

  • Laboratuvar sonuçları,
  • Yapılan testler,
  • Gerçekleşen doktor muayeneleri,
  • Diyaliz belgeleri istenir.

Nakil işlemleri; hastaneden eve, hastaneler arası, evden hastaneye ve hastaneden huzurevine olmak üzere dört şekilde gerçekleşir. Ambulans kiralama hizmetleri ise yaralı taşıma gibi Acil 112 kapsamında olmayan durumlar için kullanılabilir.

Dora Özel Ambulans Fiyatları
Dora Özel Ambulans Fiyatları

Dora Özel Ambulans Fiyatları

Dora Ambulans, hizmetlerinde sağlığı ön planda tutar. Nakil mesafesi ve hastanın bilgileri gibi etkenler fiyatları belirlese de müşteri memnuniyeti de önemli bir etken olarak görülür. Sadece İstanbul semtleri değil şehirler arası ambulans hizmetlerinden de uygun fiyatlarla yararlanılabilir.

Dora Ambulans’ın profesyonel özel ambulans hizmetlerinden yararlanmak için öncelikle iletişime geçilmelidir. Bunun için Acil Durum ya da Whatsapp hatları kullanılabilir. İletişime geçildikten sonra hastanın bilgilerinin doğru şekilde verilmesi önemlidir. Gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra Dora Ambulans, yüksek donanımlı araçları ve uzman ekibiyle nakil işlemi güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu