Limon, Yeşil Çay, Maden Suyu ile Zayıflatan Karışım

Kısa sürede kilo verdiren limon, yeşil çay ve maden suyu karışımı ile yapılan kür ile yağlarınızdan ve ödemden kurtularak zayıflayın..

Limon, Yeşil Çay, Maden Suyu ile Zayıflatan Karışım
Son dönemde diyet listeleri arasında yerini alan ve oldukça popüler olan, bu zayıflama iksirinin faydaları ve vücudumuzda kilo diye adlandırdığımız yağların yakmasında ki etkisi inanılmayacak kadar fazla. Yapılan araştırma neticesinde bu kürü deneyen çoğu insan üzerinde olumlu sonuçlar doğuran bahse konu form çayını Saglikhaberleri.com.tr takipçilerine sunmak istedik. İnsanı zayıflatarak forma girdiren, bu mucizevi iksiri kullanan kişiler nasıl bu kadar kısa sürede nasıl zayıflıyor, neden bu kadar diyet listesinde popüler oldu?İşte tüm bu sorularınızın cevabı yazımızın devamında;
 
Yağ yakmada ve Toksinlerin insan vücudundan dışarı atılmasında önemli rol oynayan Yeşil Çay; içerek iştah bastırılır, yağları (kiloları) yakar ve insan vücudunun ihtiyacı olan bütün mineraller böylelikle temin ederek karşılanmış olunur. Yeşil Çayın çok iyi bir antioksidan olmasının yanı sıra başka bir özelliğide Yeşil Çaya bu özelliği katan polifenol adında ki bitkisel bileşen diğer bir yandan da yağların yakılmasını önemli derecede hızlandırmaktadır.
 
Araştırmacılar tarafından çeşitli bilimsel çalışmalar gerçekleştirilmiş olup, Maden Suyu içeceğinin yani soda kilo kaybına katkısı olur mu? içeriğinde bulunan mineraller sayesinde yağların yakılarak kilo kaybına önemli ölçüde katkı sağladığı, böylelikle gün geçtikçe zayıflamamın meydana geldiği tespit edilmiştir.  Hazımsızlık problemine karşı birebirdir ve insan metabolizmasını hızlandırma özelliği vardır. Limon’un insan vücundaki yağların yakılmasına etkisi:Limon, hücrelerimizde depolanmış kiloların (yağların) vücut dışına atılmasını katkı sağlar. Vücutta enerji artışı sağlayarak yağ yakımını hızlandırır.


Yağ yakımını hızlandıran ve zayıflatan bu mucizevi form çayı nasıl hazırlanır?
 
Zayıflatan form çayı için gerekli malzemelerimiz;
 
  • 1/2 litre olacak kadar kaynar su,
  • Bir yemek kaşığı kaşığı kadar yeşil çay,
  • 1/2  limon,
  • 1 Şişe Maden Suyu (Soda)

 
Çok kısa zamanda zayıflatan bu Mucizevi iksirin hazırlanışı:
 
Yapılışı: 1/2 litre kaynamış suyun içine bir yemek kaşığı dolusu kadar yeşil çayı atıp 8-10 dakika kadar demlenmeye bırakıyoruz.
Yarım limonu sıkacak yardımıyla sıkıp suyunu demlenmeye bırakan çayın içine aktarıyoruz ve daha sonra maden suyunu da (soda) karışımın içine ekleyerek böylelikle zayıflatan form çayımızı hazır hale getiriyoruz.
 
Günlük düzenli bir şekilde paylaşılan tarifi (sodalı, limonlu ve yeşil çayı) içmek oldukça yağ yakarak, zayıflatmaya yardımcı olmaktadır…
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 22:42
YORUM EKLE