Diyet ve egzersiz yapmadan tığ gibi olun

Limon kabuğu ile zayıflama kürü sayesinde kolayca kilo verin..

Diyet ve egzersiz yapmadan tığ gibi olun

Bir takipçimizin tavsiyelerini sizlerler paylaşmak istiyoruz..

Bundan 2 sene önceydi. Diyet yapmaya çalışırken bir mucizeye şahit oldum. Sizlerle bu olayı paylaşmak istedim. İnsanlar bazen hiç farkında olmadan çok faydalı bilgiler öğrenebiliyor. Limon kabuğunu tesadüfen yemeye başladım. Olacakları bilseydim, daha erken başlardım. 2,5 ay sonra beklemediğim bir sonuçla karşılaştım.


Yazının devamında “Limon suyu ile zayıflama, limonla zayıflama” hakkında bilgiler verilecektir.
Diyete başlayalı 6 ay olmuştu. Ben de yaklaşık 12 kilo civarı vermiştim. Eski formuma dönmenin heyecanı ile ben eski yeme alışkanlığıma geri dönmeye başlamıştım. Pastalar, börekler, tatlılar…

Çayı çok severim. Öğün yemeklerinden sonra çay içmeden duramazdım. Çaya şeker yerine limon kabuğu koymaya başladım. Ancak bu şekilde içebiliyordum. Şekerli çayı unutmak, şekerden aldığım kaloriyi almamaktı amacım.

Şekersiz çay içme kürüm, 2,5 ay boyunca bu şekilde devam etti. Limonlu çayı içiyordum, içtikten sonra da limonu kabuğuyla beraber yiyordum. 3 ay sonra tekrar tartıldığımda gözlerime inanamadım. 7 kilo vermiştim. Hem de hiç bir rejim yapmadan. Bu 3 ay boyunca yediklerime de çok fazla dikkat etmemiştim.

Biraz düşündükten sonra işin sırrı çay ile ıslanmış limonlarda olduğunu düşündüm. Tesadüf eseri keşfettiğim bu olayı çevremdeki insanlara anlattım. Herkese tavsiye ettim. İşe yaradığını söyleyen kişiler çoğunluktaydı. Daha fazla zayıflamak istemiyordum. İstediklerimi yiyordum. Tabi ki çok fazla abartmadan. Limon suyu kabuğu sayesinde kilo almıyordum.

Bu limon kabuklarını bir kür haline getirmeliyim diye düşündüm. Nasıl yapılabilir diye düşünürken şöyle bir şey geldi aklıma;

Limon kabuğu kürü ile zayıflama

Pazardan 1 kilo limon aldım. Aldığım limonları küp küp kestim. Kabuklarıyla beraber.Bir kavanoza hepsini doldurdum. Ocağı açıp bir tencereye yarım su bardağı şeker ve 2 su bardağı su koydum

İçine 2 çubuk tarçın, ve birazda karanfil ekledim. Harika bir şeker şurubu olmuştu. Şeker şurubunu soğuttum ve limon dolu kavanozun içine doldurdum. Ağzını hava almayacak şekilde kapattım. Buzdolabına koydum.

Şeker şurubu limonların daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.Yaklaşık 1,5-2 ay bozulmayacaktır. Çay zamanı çıkarıp, çayıma atıyorum.

Bu mucize iksiri kullandıktan sonra yediklerime dikkat etmesem de kilo almıyorum. Tatlı, börek, hamur işleri gibi yemekleri gönül rahatlığıyla yiyorum. Sadece çok fazla abartmıyorum. Kilom yerinde sayıyor. Bu da beni çok mutlu ediyor. Başka bir faydası da hazımsızlığa çok iyi gelmesi.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 10:20

Yasal Uyarı:

Sağlık Haberleri®, tescilli bir markadır. Saglikhaberleri.com haber içerikleri kaynak gösterilse dahi alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz. Saglikhaberleri.com DMCA.com Protection Status ile korunmaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KDA.MEHMET ÇINAR
KDA.MEHMET ÇINAR - 7 ay Önce

Tabi Hasta Bir İnsanın Hastalığına Yaşına Kilosuna Göre Çok Dikatlı Kulanması Gerekmetedir Bu Nedenle pHGcMaF Kulanmadan Evel Ya Doktorunuza Danışın Eyer Doktorunuzun pHGcMaF Alkalin İyonize Elektrolize Edilmiş Su Dan Haberi Yoksa ! Mutlak Kulanma Talimatını Okuyunuz Veya pHGcMaF TURKİYE Danışman Hatını Arayiniz Dünyada İlk Ve Tek Olan pHGcMaF Alkalin İyonize Elektrolize Edilmiş Suyu Yapan Kimya Dalında Araştırmacı Mehmet Çınar Türkiye nin ismini Dünyada birinci Sıraya Yazdırdı Bütün Hastalıkların Sebebi Aynı İsimleri Farklı Olsa Da Sebepleri Aynı Tıbbı Farklı İsim Verse Dahi Sebebi Vücudun Asidik kin Yüksek Olması Dır Hastalığın ismini Hiç Bir Önemi Yok Bütün Hastalıkların Sebebi Aynı Vücuttaki Asidik Yuksek olması Vücuttaki Asidik dengesini sağladığımız zaman idrar ve dışkıda Hastalık Her Ne olursa Olsun ismini Hiç Bir Önemi Yok unutmıyalım ki biz insanları yaratılıştan bu yana bir damla su dan yaratılmışız ve vucudumızın % 82 si sudan oluşmaktadır ! www.phgcmaf.com

KDA.MEHMET ÇINAR
KDA.MEHMET ÇINAR - 7 ay Önce

Kanserden Korkmayın Geç Kalmaktan Korkun pHGcMaF Molekül Diyor ki Bütün Hastalıkların Sebebi Aynı Vücudun Asidikin Yüksek Olmasıdır ! Bütün Hastalıkların Sebebi Aynı Vücuttaki Asidiki Yüksek olmasından dolayı İçtiğimiz Su pH Değeri 4.25 veya 6.45 veya 7.39 Olan Nort Bir Kalitesiz Su dan Bulaşmakta ve aynı zamanda yediklerimiz sebze ve meyveler kalitesiz bir su ile yetiştirdikleri zaman o sebze ve meyveler de asidik proti ile yetişmiş olur ve Hayvanlarımıza içme Su olarak yine asidik su ile Beslediğmız zaman o Hayvanı Eti Ve sutu asidik olarak önumuze gelmiş olcaktır Çünkü Kanımızın Protein İçmemiz Gereken Su Bazik pH Değeri En Düşük 9.38 olmalı ! ve içtiğimiz su pH 9.38 olduğu zaman vucudumuzda hiç ama hiç bir hastalık görunmemekte vucuta bir hastalık varise bu hastalığı vucutan temizlemek için pH Değeri 12 veya 13 Olması Gerekir Alkalin İyonize Veya Elektrolize Edilmiş oksicenli Özel Olarak Hazırlanmış Kaliteli Bir Su İçtiğimiz Zaman Bağışıklık Sistemimiz Hiç Bir Vurusu Kabul Etmez