Cinsellik

Azgın Teke Otu ”Epimedium” Bitkisi

Uzakdoğu'da yetişen bir bitki olan epimedyum, içerdiği bir takım bileşenler sayesinde evli olan çiftlere, çocuk sahibi olmak isteyenlere veya cinsel yaşamı monotonlaşanlara alternatif tıp uzmanları tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

İşte Türkiye’de azgın teke otu olarak bilinen ”epimedium” bitkisinin cinsel yaşama etkileri…

Azgın teke otu ”epimedium” bitkisi hikâyesi nedir?

Türkiye ‘de azgın teke otu adı altında bilinen ”epimedium” bitkisi, birçok kişi tarafından cinsel gücü arttırmak amaçlı kullanılmaktadır. Bu bitkinin hikâyesi eski çağlardan beri günümüze kadar ulaşmıştır. Çin’de soyu tükenmek üzere olan bir ailenin kullanıp çocuk sahibi olması sonucunda ”azgın teke otu” adıyla günümüze kadar ulaşmıştır.

Azgın teke otu ”epimedium” bitkisi cinsel alamda birçok fayda sağlıyor. Çocuk sahibi olmayı sağlamasının yanı sıra cinsel anlamda bir çok yararı bulunmakta…

1- İktidarsızlık sorununa iyi geliyor ve kısa sürede sertleşmenin gerçekleşmesini sağlıyor.

2- Uzun süreli beraberliklerde meydana gelen cinsel anlamda monotonlaşmanın önüne geçerek, seks hayatınızın canlanmasına yardımcı oluyor.

3- Cinsel birleşme sırasında stres ve korku yaparak ereksiyon olamama problemini kısa sürede azaltıyor.

4- Ayrıca cinsel yaşamında bir problem olmayan ancak cinsel yaşamını daha güçlü ve daha da yüksek hale getirmek isteyen, cinsel bakımdan sağlıklı gözükenler de rahatlıkla kullanabildiği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu